Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkereséshez amolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereséshez amolyan lesz..om hozáállással kellene belefogni?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy így állok hozzá, de elég zavaró, hogy egyfajta verseny van a nő kegyeiért, és volt mikor már beszéltük a találkozót, erre másnap teljesen váratlanul benyögte, hogy megismert valakit, és persze nekem lapát. Most is lenne valaki, és egész jónak tűnik a helyzet, mert van mikor ő hív fel, mégsem tudom megbízni benne, mert pl egész hétvégén nincs Messengeren. Tegnap is este 10 után írt vissza, de hamar el is köszönt. Ma délelőtt meg be sem volt kapcsolva a mobilnetje mikor felhívtam, de azt se látom, hogy mikor volt utoljára elérhető. Fél 12-es írásomat még nem olvasta el. Lehet túlkombinálom, mert ugyan tudom, hogy délelőtt dolgozott, és délután valami rokonaival van mindkét nap, de az lehet egy másik pasi is.
2022. aug. 21. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos nem lehet bennük megbízni. Leszólítom az utcán, dumálunk a megállóig, megadja nevét és számát, sőt bejelölhetem fb-on... ott válaszol egyre, aztán azóta nem olvasott többet. Teljesen letojja a fejem. Felhívni nem akarom, mert az zaklatás lenne, ha messengert nem olvassa el, akkor dobott. De minek adta meg az adatait akkor?!?!?!?!?!?!? Mondhatott volna nemet is, nem sértődtem volna meg.

És ilyen női viselkedéssel kellene az afrikai népszaporulattal harcba szállni. Persze persze.

2022. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gyanítom,hogy ez a nő se őszinte, és van vakakije már. Este ráírtam, akkor válaszolt. Próbáltam hívni, de nem vette fel, és aztán amit írtam se ment át. Ezután már ki se csörgött vagyis kikapcsolta a telefonját. Szóval simán lehet,hogy pasinál volt,mert mi oka lenne kikapcsolni esténként a telefonját? Szerintem hagyom is, pedig ő egêsz normálisnak tűnt, ő hívott telefonon, meg volt mikor késő estig irogattunk. Nem olyan nő volt aki immel-ámmal írt vissza.
2022. aug. 22. 00:05
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Találkoztál már vele személyesen valaha? 🙄
2022. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Még nem. Úgy egy hete ismerkedünk, és a héten talán összejönne egy találkozó. Csak mindketten sokat dolgozunk, neki két munkahelye is van.
2022. aug. 22. 04:49
 15/16 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a leghosszabb idő , amikor nem vàlaszolt?
2022. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15 Mivel mindketten sokat dolgozunk, így 2-3 órás kihagyások mindig vannak, egy-egy félórás beszélgetések után, de hétvégén,mindkét nap csak este 10 után válaszolt arra amit reggel írtam neki .

De ezzel szemben meg pl csütörtökön fél 1- ig irogattunk mert én dolgoztam, de aznap volt 2x40 perc telefon is ,és ő hívott. Ma reggel meg kérdeztem,hogy este beszélünk, és nem tudta megmondani, ekkor felhívtam, és úgy tűnt,hogy örül nekem, mert nevetgélt, hozzáteszem,hogy nem tini hanem egy 40-es nő. Szóval nemigazán tudom,hogy most mi van?

2022. aug. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!