Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől lesz vonzó egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz vonzó egy férfi?

Figyelt kérdés
ma 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

1. Brutál helyes arc

2. Jó test

3. Szikla szilárd önbizalom, ami attól alakult ki, hogy az első 2 pont miatt már egy csomó nőnek kellett az életben.

ma 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
69-75 kg még 35-50 évesen is. Akkor…
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, kifejező szemek, nagyon jó belső értékek.
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"3. Szikla szilárd önbizalom, ami attól alakult ki, hogy az első 2 pont miatt már egy csomó nőnek kellett az életben."


Ez nem igaz. Csak 1 nőnek kellettem igazából az életben (feleségemnek) és már azelőtt sziklaszilárd önbizalmam volt, hogy megismertem.

ma 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem lenne baj, hogy ezeket leírta az 1 válaszoló, mert valamelyik nőnek fixen ezek a legmérvadóbbak. Na de a megfogalmazàsban is látszik, hogy a vàlaszoló úgy csinál mintha a férfiak többségének nem a tökéletes arc és alak kombó jönne be….ahh dehogynem.


Válaszolva a kérdésre is. Számomra az fontos, ha nagyon ápolt, igényes, fogai jók legyenek( sajnálom, én nagy igényt fordítok a fogaimra így szeretném a másiktól is elvárni) hajszín illetve alkat mindegy (ne legyen kórosan sovány se kórosan elhízott). Viszont az önbizalom az tényleg fontos, persze normális keretek között. És az is fontos, hogy rgy igazi segítőkész, kedves ember legyen, legyen humora is.

ma 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tetszik nekem.
ma 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%

"Ez nem igaz. Csak 1 nőnek kellettem igazából az életben (feleségemnek) és már azelőtt sziklaszilárd önbizalmam volt, hogy megismertem."


Igen, mert gondolom 20 éves korod körül ismerted meg és emiatt még nem alakult ki nálad előtte szorongás/frusztráció a hosszú, sikertelen társkeresés miatt.

ma 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy megfelelő alap kinézet + kisugárzás.


Vonzódtam olyan pasikhoz, akiknél több tucat objektíve jóképűbb/jótestűbb ismerősöm akad, de valami mégis annyira megfogott bennük, hogy megőrültem a közelükben.


A kötekedő inceleknek pedig előre leszögezem, hogy nem, ez természetesen nem azt jelenti, hogy bármilyen kinézetű ember megfelel nekem, hanem azt, hogy a fizikai szépség nem mindenek felett való.

ma 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nőként fura ízlésem van, de nagyon bejön a kisfiús arc és kisugárzás, és a kis cuki fiatal srácok. 😍
ma 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
He's gotta be strong, and he's gotta be fast, and he's gotta be fresh from the fight
ma 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!