Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért furcsálja sok ferfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsálja sok ferfi azt ha egy csinos vonzó nő keresi a társát és nem találja amikor jóval több a csinos nő mint helyes férfi?

Figyelt kérdés
Ha egy csinos vonzó nő szingli és nem találja a társát akkor sokszor nem értik a férfiak hogy lehet hogy egyedül van, hogyhogy nincs még párja ennek a nőnek, de hát ezek az emberek nézzenek már körül, matematikai képtelenség hogy a sok lánynak hasonló külsejű férfi legyen ugye suba subához guba gubához, és jóval több a fiatal vonzó nő mint a helyes jó pasi így teljesen érthető hogy rengeteg nő nem találja a társát
aug. 26. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Mi a kérdés?
aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Hogy miért furcsálja?
aug. 26. 11:34
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem furcsálok semmit.

Egy csinos nő csak egy pillanat az életemben, egyáltalán nem érdekel, hogy miként gondolkodik.

Folyamatosan jönnek új nők, nem akarok a régieken gondolkodni.

aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Akkor azt áruld már el, hogy vezetted te azt le matematikailag, hogy több a vonzó nő mint vonzó férfi!?

Mégis milyen alapon, hm?

Genetika, ember.

Ahol a nők szépek a családban, ott a férfiak is jóképűek ha esetleg nem tűnt volna fel.

Ahogy meg csúnyák, ott dettó.

aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem furcsállom, más se furcsálja, aki épelméjű. Általában inkább az ilyen mondatokat bóknak szánják akik mondogatják. Mindenki tudja, hogy a külső csak a vonzalomhoz elég, de igazi kötődés nem fog kialakulni, ha a belső tulajdonságaival nem fog meg az illető. Az már rég rossz számomra ha valaki kimondottan külső alapján kategóriákba sorolja az embereket, pontozza őket, aztán azt mondja, hogy mindenki csak a saját kategóriájával jöjjön össze. :D

Láttam már sok bombanőt tök átlag, vagy átlag alatti pasival, én is kaptam már meg, hogy jobb, szebb nőt érdemelnék mint akivel akkor voltam, de ez akkora baromság. Egy egészséges kapcsolatban a másik embert akarod. Testileg-lelkileg. Nem pedig csak a testét vagy csak a lelkét, vagy az ingóságait. Magát az embert. Úgy, ahogy van. Minden értékével és minden hibájával együtt.

aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4. Már eleve jóval több az elhízott férfi mint nő itt a hivatalos ksh statisztika ( [link] de csak elég végéig menni egy forgalmas villamos járaton vagy metrón és megnézni a nőket és a férfiakat
aug. 26. 12:05
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Hagyjad már a ksh statisztikát.

Menj ki a strandra és meglátod mi a helyzet.

Alig van jó nő.

Túlsúlyos, alaktalan bojlertestű, sminkben néz ki csak valahogy típus annál inkább.

Neked szelektív a látásod, vagy annyira alacsony a szexuális ingerküszöböd hogy a guruló krumlit is megdugnád, ezért hiszed azt hogy több a jó nő.

Úgyhogy le lehet állni szépen a férfiak szapulásával, ami napi szinten megy itt.

aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem mozdulj ki otthonról és mérd végig a nőket egy forgalmas helyen. A látvány majd elszomorít. Én több koca nőt látok, mint férfit. Mondjuk relatív. Egy koca úgy sem ismeri el, még büszke is a testére. Ezt is éreztetik. Seggrefeszülős nadrágot viselnek. Közben úgy jellemzik magukat, hogy ők a normál testalkatúak. Valahogy így jött ez a mondás is, hogy "minden férfi 100 kilónál kezdődik". Ezt is valami kövér találta ki. Homokba dugják a fejüket. Vagy téves képet közöl neki a környezete. Ha annyiszor mondod egy darab sz@rnak, hogy király vagy akkor a végén el is hiszi magáról.
aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

"jóval több a fiatal vonzó nő mint a helyes jó pasi"

Nincs így. Azért látod őket vonzónak, szépnek, csinosnak, mert nem a természetes valójukban jelennek meg sehol, hanem sminkelve, sminktetoválással, valahányD-s szempillával, hajukkal, öltözködésükkel rengeteget variálva. Ez a szint ma az elvárt. A natúrság (a valódi) egyenesen elfogadhatatlan. De ha lerobbantanák az összesről ezt a rengeteg és durva "extrát", semmivel sem lenne több jó nő, mint jó pasi.

aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Te vagy valami hülyegyerek vagy vagy tényleg nő, de akkor nagyon sügér!

Annyit nem tudsz, hogy a pasik ha ezt mondják nem azért mondják mert olyam .urva jó vagy, hanem egyszerüen csak nem akarnak megbántani! Mert ha a kutyának sem kellesz, egy csávó nem fog még belédrúgni hogy ja, nekem se kellenél baszod!

A nők persze egyből beugatnának fordított esetben!

aug. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!