Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak ingyenélő munkake...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ingyenélő munkakerülő fiatal nők?

Figyelt kérdés

Akik 30 évesen csak otthon döglenek? Nem tanulnak és nem keresnek igazából melót? Max besegítenek az apujuknak vagy anyjuknak valamit otthon. A legtöbb ilyennek még az érettségi is nagy feladat lett volna. Valószínűleg a kitartás hiánya nem? Lustaság? De a ferfiakkal a szinkronban csetelés meg barátzónás hülyítés az biztos megy nekik ugye ?


A kérdés második része! Ezeknek a nőknek sem kell átlagos/ pocakos férfi igaz? Szóval ők nem tettek le semmit az asztalra 30 évesen, de még rosszindulatúak is elutasítóak a jószándékú de dagadtabb ferfiakkal ? Valami melléduma kíséretében offoljàk a “lúzereknek vélt” férfit a messengeren?


tegnap 17:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
85%
De az eccerűmelósról is elmond vmit, ha ilyen nulla nők miatt nyafog, csak mert "hát vótttt nála punci". Amúgy sok melósnak is van nője, csak ahhoz 1) kell olyan személyiség, 2) tudnia kell, hol keressen (azért sok melós is csak és kizárólag max 23 éves, fitneszes testű, szép arcú, jól öltözött csajoknál próbálkozik, a trafikos Terka már "fujjj, van rajta 2 kiló plusz, nem szép a haja, arca is milyen már, köpedelem")
tegnap 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21


Én nem vagyok ilyen kritikus a nők külsejét illetően. És fontos a személyiség is. Lehet amúgy jófej is valamelyik csaj, azon rossz tulajdonságai mellett ami a kérdés alapkövei.

tegnap 18:27
 23/35 anonim ***** válasza:
78%
De ez téged miért zavar? Miért ilyen nőket akarsz? Miért nem jó neked is a pocakos egyszerű melós csajszi?
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
66%
18:48 mert az nem fullos. Egy egyszerű lánnyal nem érezné igazi menő faszinak magát. Nagyon sok ilyen gondolkodású férfi lett….ő nem kell a fullos nőknek, milyen bunkók, nagy igényűek ezek a lányok, de az neki nem jut el az agyáig, hogy talán neki nagy az igénye.
tegnap 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
70%
És ilyenkor jön a duma, hogy "jaj, ő az átlagos nőnek is ad esélyt", erre kiderül, hogy nála az átlagos nő kategória vmi insta modell vagy Palvin Barbi, Meghan thee Stallion meg "undorítóan kövér" (hasonlóan nyígó férfi kommentelőtől idéztem).
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Átlagos nőket keresem. De ez nem tartozik a kérdéshez. Taszítanak a modell > nagykepű instás nők viselkedése.
tegnap 20:10
 27/35 anonim ***** válasza:
83%

Én azért vagyok itthon ingyenélő családnak segítő munkakerülő, mert hányingerem van a magyar munkáltatók 90%-tól. Mondjuk szoktam dolgozni, de az tény, hogy az utóbbi pár évben többet voltam szerintem munkanélküli, mint amikor volt munkaviszonyom, mert a második fszságra felmondok. Megjegyzem nem aprópénzekért szoktam elmenni és saját lakásom van, nincs sok kiadásom, így a munkával töltött időszak alatt elrakok annyit, hogy finanszírozzam az “itthon döglést”.

Viszont én tanulni szoktam ez időszak alatt, meg ötletelni, hogy mit csináljak magamtól, csak egyelőre nem volt még bátorságom belevágni a dolgokba, de lassan annyira tele lesz a micsodám (igen, jelenleg is munkahelyen dolgozom, de inkább hagyjuk), hogy csak nekiállok aztán lesz ami lesz.


Lúzernek vélt férfiakra meg nem szorulok, nem kell mindenképp kapcsolat, találok nekem megfelelőt is.

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%

De miért ezekkel foglalkozol? Engem nem érdekel, miért vannak gym brok, egyszerűen leszarom őket.


Miért vagy ennyire rácuppanva egy elvileg utált (?) kategóriára?

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
9%
jól teszik,én is döglenék otthon egész nap csak hát dolgozni kell férfiként
tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
57%

Ha otthon lennék munka nélkül, akkor sem változna meg az ízlésem.

Mindig is a helyes, férfias pasik tetszettek.

tegnap 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!