Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen anyagi körülményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagi körülményekre van szüksége annak a férfinek aki családot szeretne?

Figyelt kérdés

Ha egy 30-40 közötti férfi gyereket szeretne akkor mivel kell rendelkeznie ?


Lakás ? Ház? Autó? Milyen havi kereset? Mi az aminél elutasítást kap a férfi?


Nők válaszai fontosak.


Köszi



#család #minimum #Rajtengedély 2024 #Férfival szembeni elvárások
ma 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

4-5 szobás családi ház, lehetőleg Budán vagy a Buda környéki agglomerációban.

Emellett kiadásra egy újépítésű lakás valahol a belvárosban, jó környéken, ahova majd a gyerek költözhet ha felnő.

Autó, maximum 1-2 éves, SUV, felsőkategóriás, nagylőerős.

Havi kereset, 1.5 millió nettó ( alsó hangon ), de inkább 2 millió. Éves bónusz, legyen 2-3 havi fizetés ( alsó hangon megint csak ).


Ezek csak a rajtengedélyek. Ezen felül kell a magasság, a férfiasság mérete, a diplomák száma, minősége, a társadalmi rang, elfogadottság, és a lehengerlő személyiség.


34N

ma 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

Nettó 700, saját ingatlan

28N

ma 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Netto 800-1M közötti kereset

Saját lakás.

Autó (közepkategoriás, biztonságos autó)


Ha tisztán az anyagiakat nézem, én ezt varom el. Nyilvan, ha a jelleme egy szar, akkor lehet, ennél 5x nagyobb keresete is, luxus bármi, nálam kuka lesz

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem az első két válaszadó troll férfi.


Kihalna az emberiség ha ilyenek lennének a nők.

ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

A 3-as is troll :D


Ki keres netto 800 vagy egy millát? Csak egy nagyon szűk réteg. Gondolom ha nő vagy, akkor topmodell, mert abból is kevés van.

ma 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem trollok, simán csak ilyenek lettek a nők, fogy is a magyar rendesen.
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
31%

A családnak hely kell és biztonság. 2 gyerekkel szükség lesz egy olyan ingatlanra ahol a gyerekeknek külön külön szobájuk van,főleg ha az egyik fiú,a másik meg lány. Szóval egy másfél szobás panel nem lesz elég. A gyerekeket etetni és ruházni kell,szóval gondolj bele hogy te mennyit költesz el havonta és ezt szorozd fel a gyerekek számától függően. Kocsi is kelleni fog,nyilván nem egy papír suzuki ha fontos a családod biztonsága. Ennek is vannak fenntartási költségei. Évi egy családi nyaralás az alap,ez nagyon minimum 500 000 forint kiadás. A gyerekek jövőjéről is illene gondoskodni,hogy el tudjanak majd indulni valamivel az életben. Szóval nagyon minimálisan szerintem olyan havi 1 millió bevétel kell és akkor még nagyon szerényen fogtok élni,havi másfél millióból már lehet haladni is valahova.

20L

ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

30-40 közötti férfitól már elvárnék legalább egy albérletet és félretett pénzt, hogy közösen vegyünk valamilyen saját tulajdonú ingatlant, ahova születhet a babánk. Albérletbe nem mernék szülni, túl sokszor jutott eszébe a tulajnak már eladni alólam a lakást, ez még gyerek nélkül hagyján, de miután már ő is kötődik a helyhez, esetleg már közösségbe jár, intézménybe, hatványozottan nehezebb a költözködés. Szóval kizárólag saját tulajdonú ingatlanba lennék hajlandó szülni, de az ismerkedésnél még nem elvárt, hogy ez már meglegyen a pasinak (ugye nem egyből az első randin csinálunk gyereket sem :D ), csak jó ha van rá lehetősége és gondolata, vágya. Közösen is megoldható. Ugyanez a jövedelmére, ha van annyi, amennyiből félre lehet tenni, el tud majd tartani minket az első 1-2 évben, amíg nem dolgozom, és ezalatt nem szűkölködünk, nem az van, hogy muszáj 1 év után bölcsibe adnom a gyereket, mert különben éhen halunk, akkor az szerintem rendben van. Nyilván előny, ha kényelmes életet tudunk élni családostul is, szóval a gyerek(ek?)nek van lehetősége mindenféle táborokba menni, nyaralni, élményeket gyűjteni, és nem az a fő szempont, hogy mikor mire futja éppen. De ugye, közös erőfeszítés ez is, szóval nem kizárólag a pasira bíznám a dolgot.

Nekem most perpill 680 nettó a bevételem, ha a férfi is keres kb ugyanennyit, akkor azért annyira nem lehetnek rosszak a kilátások. Ez elég arra, hogy közös erővel félretegyünk és vegyünk saját ingatlant, hogy szülés után én se legyek 100% kiszolgáltatott, és miután van gyerekünk se legyen lehetetlenség kényelmesen élni. Ha stabil a munkahelye, nem fenyeget az a veszély, hogy bármikor leépítések lesznek, vagy ha olyan a szakmája, hogy viszonylag könnyen-gyorsan talál új munkahelyet, akkor az szerintem fontosabb, mint hogy aktuálisan mennyit keres, miközben mi ismerkedünk, mert ismét: nem az első randin készül egy kisbaba. Nem kell vele 100 évig várni sem, de azért pár évet együtt élni, megismerni egymást, látni, hogy közösen milyen lehetőségeink vannak, milyen az életünk, ebbe hogyan fér bele hány gyerek, az szerintem elengedhetetlen, és annyi idő alatt meg azért elég sok minden változhat még.


Személy szerint én, aminél elutasítanék egy férfit, az a kilátástalanság, a depresszió, az a gondolat, hogy "ebben a lepra országban nem lehet tisztességesen pénzt keresni", meg hogy ha csak külföldben vagy sunyiskodásban látná a lehetőséget, hogy előre lépjen és gyarapodhasson. Ha van egy jó szakmája, végzettsége, ha ért valamihez, amit szívesen is csinál, viszonylag jól is él belőle, akkor szerintem ott nagy baj már nem lehet. Autó ha van, előny, de nekem is van, szóval igazából mindegy. Tudjon vezetni, ha esetleg szükséges. Max veszünk egyet közösen.


Én alapvetően úgy vagyok vele, hogy ha megtaláljuk a közös hangot, szimpatikusak vagyunk egymásnak, és van lehetőségünk együtt felépíteni egy életet, akkor nem elvárás már startból az #1 által felsorolt elváráshalmaz. Nyilván előny, ha van, de azért nem ez a rajtengedély, legalábbis nálam nem :D Bizonyára van, akinél igen, most nem akarom azt mondani, hogy a #1 válasza egy incel troll válasz, mert simán léteznek olyan nők, akik ezt valóban komolyan gondolják, de én személy szerint nem várom el mindezt, és erős a gyanúm, hogy nem vagyok egy annyira különleges hópihe, hogy más rajtam kívül ne legyen ilyen rugalmas a kérdésben :D

ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

8-as válaszadó ugyanakkora aranyásó mint az első kettő...


39F incel

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Kérdezd inkább a családi kapcsolatok vagy a gyerekvállalás rovatban a nőket, mivel rendelkezett a férjük mikor összejöttek. Reálisabb képet kapsz.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!