Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen anyagi körülményekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen anyagi körülményekre van szüksége annak a férfinek aki családot szeretne?

Figyelt kérdés

Ha egy 30-40 közötti férfi gyereket szeretne akkor mivel kell rendelkeznie ?


Lakás ? Ház? Autó? Milyen havi kereset? Mi az aminél elutasítást kap a férfi?


Nők válaszai fontosak.


Köszi



#család #minimum #Rajtengedély 2024 #Férfival szembeni elvárások
ma 11:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
86%

De kérdező, te tudod, mennyibe kerül mondjuk a pelenka? Tudod, mennyit használ egy nap egy gyerek?


Nekem fogalmam sincs, mert nem is lesz gyerekem, de ha te tervezed, ezeknek utána kéne járnod.


És akkor ez csak 1 tétel. Szedd szépen össze, mi kell, nézz fel egy akármilyen honlapra, keresd ki a termékeket, add össze.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Igen érthető.


Nem is tudom hogy én meg a többi szegény család gyereke hogy nőttünk fel. Mai világban már nem lehet akárkinek gyereke. Csak a milliomosoknak.

ma 14:22
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az ingatlanárakat, az élelmiszerárakat, minden elszállt. A gyerek ezekhez képest luxus.
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
#22 és te örülsz, hogy szegényként nőttél fel? Nem cseréltél volna egy gazdaggal, mi?
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
#22 nem kell itt a passzív-agresszív beszólogatás, elég csak azt megnézni, hogy az elmúlt ~1 évben hányszorosára nőtt a zöldségek/gyümölcsök ára. A (jó minőségű) kenyér, liszt, élelmiszerek úgy általában. Az egészségügy kb ugyanúgy működik, mint 30 évvel ezelőtt, ez jogos, csak nem jó :D Ha valaki érdemi eredményt szeretne, kénytelen fizetni érte, legyen szó csak egy kis babatornáztatásról vagy akár komolyabb fejlesztésekről, ha neadjisten bármi baja van a gyereknek (fizikailag, mentálisan, bármilyen szempontból). Iskolában nyelvet nem tanul, fizetni kell érte. Érettségire külön felkészítő kell, mert az oktatás ugye nem az igaz, szóval az is fizetős. Már nincsenek, vagy csak nagyon korlátozott mértékben, ingyenes nyári táborok, így ha a nyári szünetben nem szeretnéd, hogy a 4-8 éves gyereked felügyelet nélkül legyen otthon a házban (amit amúgy megjegyzem, a törvény is büntet, de nyilván józan ésszel is belátható, hogy ilyet nem csinálunk), akkor fizethetsz bébiszittert, felmondasz, fizetés nélküli szabira mész, fizetsz tábort, stb. Ügyelet a legtöbb iskolában, ugyebár, nincs. Az oviban is van egy-egy hónap leállás általában. Oldd meg. Valahogy. Sokkal egyszerűbb, ha van miből, ugyebár. Az élményekről, tapasztalatszerzésről nem is beszélve. Vagy a ruházkodás- két gyerekem van, még kicsik, 2-4 évesek, egyelőre nőnek, mint a gomba, egy-egy szezonnál simán otthagyok 60-80 ezer forintot a boltban, mert cipő, ruha, kabát, stb kell nekik. És még csak nem is Zara vagy mittudoménmilyen drága márkás helyeken vásárolok. Nyilván mindenből lehet használtat venni, ha van rá időd, energiád, hogy ezeket felhajtsd és utána egyezkedj az eladóval meg mittudomén, akkor hajrá, de nekem spec nincs erre türelmem, és nagyon örülök, hogy legalább ezt a luxust megengedhetem magamnak, hogy vehetek új ruhákat a gyerekeknek, de csak hogy rávilágítsak, azért nem csak a pelenkáról van itt szó, meg hogy jajj, a szegényeknek nem lehet gyereke. Lehet. Barlangban is felnőnek a gyerekek, csak nem mindegy, hogyan. A szeretet elengedhetetlen, de nem elég ma már. Régen lehet, hogy az volt, nem tudom. De ha azt szeretnéd, hogy a gyerekeidnek legalább megközelítőleg normális élete legyen, akkor nem lehet keseregni, hogy jajj, milyen igazságtalanok a nők. 'A nők' ösztönösen a jövőbeli gyerekeik lehetőségeit mérik fel, amikor párt keresnek, és akármennyire is igazságtalan, a mai világ alkalmatlan arra, hogy alacsony fizetéssel bevállalj egy extra anyagi terhet, mert akárhogy is nézzük, a gyerek bizony anyagi teher. Ha valakinek túl sok, akkor az az örömből fog elvenni, sokkal több olyan stressz szabadul a nyakába, amit el lehetett volna kerülni, ha stabil, kényelmesebb anyagi alapokra születik az a gyerkőc.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Akkor mit csinálhat egy külsőleg alsó határral átlagos hacsak 3-400 ezres a fizetése ?


- családja nem lehet mint kiderült ❌

- barátnője / elletarsa / felesége nem lehet ❌


- boldog lehet ? Szarni kimehet ? Levegő jár neki ? ❌✅

ma 14:54
 27/37 anonim ***** válasza:
85%
26, a fennmaradó szabadidejében képezheti magát, hogy többet keressen. Ja, szabadideje sincs, annyit dolgozik? Akkor a családra mennyi idő jutna?
ma 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
De valóban kell neked gyerek? Mert bennem eszméletlen bűntudat lenne, ha szülnék egy gyereket, aztán kiszúrnám a szemét a minimummal.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
82%

26

De most ezt ugy mondod, mintha a te életed körül forogna minden, és egy nőnek a te életedert kellene felaldozni magát! A 3as válaszolo vagyok, és én bizony 680 ezret keresek netto, - és ez nem olyan jó fizetés. A vőlegényem megkeresi az általam jelölt összeget, (sőt, az előtte lévő exemnek sem okozott gondot) pedig nem vagyok topmodel, és vékony sem vagyok! Most fogunk házat venni. 45M et huztunk meg felső hatarnak (megyeszékhely Bp.hez közel) és így is nagyon nehéz. + kell felvenni hitelt is, mert max ket gyereket vallalunk be, ugyanis ketten, max ket felé tudunk szakadni. Brutális árak vannak, élelmiszer, ingatlan, oktatás terén, és akkor abba bele sem megyek, hogy a magánkorházi szüles, úgy 1M körül lesz. A családi élethez bizony anyagi biztonság kell, ha tetszik, ha nem. Hisztikézhetsz, hogy mi szemét nők, nem akarunk nyomorba szülni, de attol ez még nem fog valtozni. Arrol nem beszélve, hogy mellőled, rohanhatnék vissza dolgozni kb a szülőagyról. Hát köszi. Kihagyom

ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Total elment a kedvem az összes nőtől az itt olvasott kommentek miatt. Amúgy nem tudjátok mit hagytok ki. 🤣 De lehet csak a csalódottság beszél belőlem. Amúgy igen; miután szülnek a nők, max 3 évet maradjanak otthon! Aztán vissza dolgozni. Feláll a hátamon a szőr mikor olvasom hogy lebabáznak más párok és akkor a hölgy úgy gondolja az élete el van rendezve! Többet nem kell munkahelyre mennie! Majd a here hozza a pénzt.
ma 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!