Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én futok bele ilyen lányokba vagy másoknak is ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a lányok csak magukról beszélnek semmit nem kérdeznek vissza, teljesen egyoldalú a beszélgetés. Nem is nevezném annak.. lényegében olyan mintegy interjúra mennék el ahol én vagyok a kérdező. Sok mindent megosztok magamról de semmibe nem kapcsolódnak be mint beszélgetés. Úgy érzem nincs meg az a kölcsönös komonikáció amitől jól érezné magát 2 ember.
ma 08:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak te futsz bele ilyenekbe, én is, de engem egyáltalán nem zavar, pláne mert én nem is nagyon szeretek magamról beszélni.
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Én a másik véglet vagyok, nehezen és nem szívesen adom ki magamat ismerkedésnél, sokkal inkább kérdezek és érdekel a másik.

Ez sem feltétlen jó dolog szerintem.

ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember sajnos ilyen.
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a férfiaknál tapasztaltam😔

Az emberek nagy százaléka ilyen sajnos.

ma 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Te is önző vagy nem csak az adott lányok. Szexnel majd nyalatást akar de nem lesz cumi cserébe.
ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ezt tapasztalom. Amúgy én nagyon jó hallgatóság vagyok, szeretek kérdezni is, meg végighallgatni is amit magáról beszél a másik, de amikor már azt veszem észre, hogy semmi visszakérdezés, semmi érdeklődés felém, hát az elég lehangoló.
ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, én is futottam már bele hasonlóba. Aki ennyi érdeklődést sem mutat felém annak én nem is szoktam többet írni.
ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Te választasz rosszul. Sok olyat ismerek, akik vissza is kérdeznek.


De sajnos ismerem az érzést, amit épp átélsz, baromi idegesítő. Nos, kitartást és sok szerencsét.

ma 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Online sok ilyenbe futottam bele.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekled őket, azért. Ha érdekelnéd, pröbálkoznának.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!