Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkon 2024-re ekkora...

Anotalkon 2024-re ekkora lenne a színvonalesés? Más mit tapasztal?

Figyelt kérdés

Most vagy ugyanaz az 1-2 ember használja vagy mindenkinek hirtelen a mániája lett a szerepjátékozás, meg szexchat stb. Egy értelmes embert nem találni, tavaly meg még a nevemet is megadtam több embernek is, megkerestük egymás Facebookon.


Pedig már az sem volt valami jó, hogy nőket alig találsz, de most már mintha nem is lennének, max férfiak, akik nőknek adják ki magukat...


Mostanában nem is nagyon tudtam elbeszélgetni senkivel, random kilépnek ha egy kicsit is eltér a véleményünk, tapasztalataink és van olyan aki köszönni sem tud stb. Eddig sem volt magasan a léc, de kb haldoklik az az oldal szerintem. Pedig ott tök értelmes embereket lehetett egykor találni, ott kb több nővel sikerült beszélgetnem, illetve jobban megismernem, mint társkeresőkön. Tényleg működött..



jún. 28. 20:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Már évek óta levan esve a szinvonal ott,nagyjából 4-5 éve volt utoljára értelme oda gyakran járni sajnos!
jún. 28. 20:25
 2/20 anonim válasza:
Több naig próbálkoztam, egyszer dobott be egy nőt de csak a szexről beszélt szóval biztos pasi volt
jún. 28. 20:46
 3/20 anonim válasza:
Ugyanazok az emberek nyomjak, illetve DC csoportokban 14 éves nokedlik szaktak voiceolni egyutt mikozben valamelyik azt nyomja es trollkodnak. Ertsd ez alatt, hogy csajnak adja ki magát.
jún. 28. 21:21
 4/20 anonim válasza:
Minden ilyen netes oldal akkor lesz elrontva, amikor az idősebb korosztály megtalálja, és elkezdi csapatni a marhaságait
jún. 28. 21:22
 5/20 anonim válasza:
4. Itt ez még nem áll fent,inkább pont a nagyon fiatalok rontják már el az egészet meg a mai gondolkodás.
jún. 28. 21:24
 6/20 anonim válasza:
Nekem az a tippem, hogy a trollok többsége 25+-os (ld. pl az incelt, aki folyton alárja a mondandóját)
jún. 28. 21:27
 7/20 anonim válasza:
Minden korosztályban vannak hülyék
jún. 28. 21:29
 8/20 anonim válasza:
Vannak trollok és biztos olyanok is akiket emlitesz de én inkább tapasztalatból azt látom hogy a pedok vannak elég nagy többségben férfi oldalon,nőin meg inkább azok akik árulják magukat és a trollok is nyilván.
jún. 28. 21:31
 9/20 anonim válasza:
Tény
jún. 28. 21:31
 10/20 anonim válasza:
Anotalknál pont nem az idősebbekkel volt a gond. De még csak nem is a fiatalokkal. 2015 környékén csomó fiatal de egész értelmes és normális lányt megismertem onnan is. A gond az elmebetegekkel van, a súlyos személyiségzavaros torz figurákkal, meg az ilyen wannabe troll hülyegyerekekkel, akik viszont sokszor tényleg fiatalok. Na ők akik össze vissza oltogatják a népet, meg gátlástalan módon hazudoznak mindenkinek, beszólogatnak össze vissza, vagy akár hülyítik az embereket magukat nőnek kiadva. Többnyire élettelen, unatkozó és beteg agyú szánalmas figurák. Amúgy meg egy pofonos kis csírák lennének ezek, de mivel senki nem tett semmit, az az oldal is pár ilyen kretén játszóterévé züllött. Sok más oldalra is ugyanez vár, vagy részben már megtörtént.
jún. 28. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!