Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Anotalkon 2024-re ekkora...

Anotalkon 2024-re ekkora lenne a színvonalesés? Más mit tapasztal?

Figyelt kérdés

Most vagy ugyanaz az 1-2 ember használja vagy mindenkinek hirtelen a mániája lett a szerepjátékozás, meg szexchat stb. Egy értelmes embert nem találni, tavaly meg még a nevemet is megadtam több embernek is, megkerestük egymás Facebookon.


Pedig már az sem volt valami jó, hogy nőket alig találsz, de most már mintha nem is lennének, max férfiak, akik nőknek adják ki magukat...


Mostanában nem is nagyon tudtam elbeszélgetni senkivel, random kilépnek ha egy kicsit is eltér a véleményünk, tapasztalataink és van olyan aki köszönni sem tud stb. Eddig sem volt magasan a léc, de kb haldoklik az az oldal szerintem. Pedig ott tök értelmes embereket lehetett egykor találni, ott kb több nővel sikerült beszélgetnem, illetve jobban megismernem, mint társkeresőkön. Tényleg működött..



jún. 28. 20:07
1 2
 11/20 anonim válasza:
10. Jó látni hogy más is tudja hogy régen viszont rohadt jó volt az oldal,tanusitom hogy 2015-2019 között kb megérte feljárni,azóta van lejtmenet,amúgy az oldal alkotói is viszik sülyesztőbe azzal hogy évek óta semmit se csinálnak az oldallal csak veszik ki a pénzt a reklámok után.
jún. 28. 21:58
 12/20 anonim válasza:
És mondjuk az se tudom mennyire tehetett jót, hogy mindenféle videósok jobb ötlet hijján elkezdték az ottani beszélgetéseket videós kontentté átkonvertálni. Mert értem én hogy névtelen, de mégis csak személyes beszélgetés. Bár a fő probléma a trollok és perverzek még mindig, elűzték a normális felhasználókat.
jún. 28. 22:05
 13/20 anonim válasza:
Videós része szerintem nem probléma,legalábbis én is egy ilyen videós által ismertem meg az oldalt még 2015 környékén.
jún. 28. 22:08
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy kizárólag fiatalokkal lenne a baj, mert ha trollkodni is akarna, akkor sem tudna lefolytatni olyan beszélgetést hitelesen, amilyet én szeretnék. Ha fiatal az illető, azt egyből le lehet vágni, mert vagy a szexről fognak beszélni vagy nem tud hozzászólni a dolgokhoz.


Meg hát az ilyen szerepjáték meg stb, átlátni, ha meg komolyan gondolja az illető és az akinek kiadja magát, az azért elég szánalmas, hogy anonim mer csak szerepjátékozni, meg szexchatelni, ha meg találkozni kellene akkor meg se kép se hang.

jún. 28. 22:16
 15/20 anonim válasza:
Nem feltétlen van igazad mert vannak fiatalok akik konkrétan értelmesebbek mint pár idősebb lány,szóval nem mindig igaz hogy látni hogy fiatal.
jún. 28. 22:20
 16/20 A kérdező kommentje:
#15: Van amit csak bizonyos életkorban tudsz megtapasztalni, aminek egy 14 évesnek lövése sincsen.
jún. 28. 22:23
 17/20 A kérdező kommentje:
*amiről
jún. 28. 22:23
 18/20 anonim válasza:
Az már szélsőség,de nyilván előbb-utóbb látod,én csak azt mondtam hogy nem minden 13-14 évesről fénylik egyből hogy annyi.
jún. 28. 22:29
 19/20 anonim válasza:

Néha találok normális lányokat, egygyel még a találkozásig is eljutottam. De a legtöbbel még beszélgetni se lehet, kb. az a mentalitás, mint amikor itt az ismerkedés kategóriába kiírja valaki, hogy "Unatkozok, szórakoztassatok".

És ott vannak a magukat lánynak kiadó kisfiúk. Szerencsére az írásmódjukból azonnal le lehet vágni, hogy miről is van szó.

Amivel még ki lehet kergetni a világból, az a meztelen képeiket árulók. OF-et és társait miért nem lehet használni erre a célra?

Az meg a másik, hogy ha el is kezdünk beszélgetni, akkor az egyik irány az, hogy ha valamiről mást gondolunk, azonnal továbbnyom. A másik, hogy nem tart jó beszélgetőpartnernek (értsd: elvárja, hogy folyamat csak kérdezgess tőle, amire ő max. 1-2 szóban válaszolhat, de az se mindegy, mit kérdezel), ami szintén kilépéssel jár.

Ennek ellenére én nem adom fel. Sőt, szorgalmazzuk már, hogy a normális emberek újra árasszák el az oldalt.

jún. 29. 15:11
 20/20 A kérdező kommentje:
#19: Igen, kb össze is foglaltad az eddigi tapasztalataimat.
jún. 29. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!