Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként előny vagy hátrány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként előny vagy hátrány, ha valaki komoly, elkötelezett kapcsolatot, házasságot keres?

Figyelt kérdés
Sokszor van ez a közvélekedésben, hogy a nők akarnak komoly kapcsolatot, a férfiak meg csak szexet, ahogy a nép nyelv mondja "a nők a párjukat, a férfiak egy pár lyukat". Akkor elvileg az a férfi, aki komolyat keres kelendőbb kéne, hogy legyen, mert egyeznek az elképzelései a nők többségével. Az más kérdés, hogy ezt hogyan tudja lekommunikálni, hogy el is higgyék neki.

okt. 20. 22:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen előny.
okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Én nőként komoly, elkötelezett kapcsolatot keresek, úgyhogy számomra előny.
okt. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Annál a nőnél, aki szintén ezt keresi, előny. Ezt azért nem nehéz összerakni.


De ez csak egy dolog. Én is komoly kapcsolatot akarok, de gyereket nem, szóval ennyiből nem tudom, hogy ez nálam előny-e.

okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Ne általánosíts már folyamatosan! Az ostoba, folyton általánosító embereket nem szeretjük!


És attól függ, kivel ismerkedsz! Miért lenne minden ember ugyan olyan és ugyan abban az életszakaszban?? Könyörgöm differenciáld már az embereket és esetleg próbáld meg őket megismerni és csak azzal foglalkozz, akinek hasonlóak a céljai mint neked. A többi nem mindegy mit gondol? Velük úgyse illesz össze!

okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a komoly kapcsolat vs egyéjszakás. Azt feltételezi, hogy egyik kizárja a másikat.

Jogos a kérdésed: bemondásra honnan tudja a nő, hogy te tényleg nem fogod levarrni, aztán eldobni mint egy rongyot?

Én férfiként úgy hiszem, hogy az, hogy ezt az elején lekommunikálod, hátrányba hoz.

Mivel fel sem merült még hogy te csak dugni akarsz, de te már előre nyugtatgatod, plusz nem bizonygatni kell, hanem bebizonyítani. Illetve a nőket is csak onnantól zavarja, hogy már nincs több egyéjszakás.

Olyan mintha nem lennél nyitott a dolgokra.

Meg ez a kifejezés is, komoly, elkötelezett, házasság. Ez a hármas mintha egy béklyó lenne manapság.

Kicsit olyan is mintha előre lelőnéd a poént, keretbe foglalnád az egészet.

Vicces is picit. Ha csak egyéjszakást keresek. Akkor 0, azaz zéró % esély van arra, hogy összejöjjünk. Ha pedig komolyat, akkor no sex, vagy ha van, onnantól gyerek is meg házasság is, össze leszünk láncolva.


Szóval szerintem ha valaki így előre fixálni akarja ezt, abban nincs benne a sejtelmesség. Vajon mi lesz? Illetve olyan ez mintha valaki bemondaná hogy gazdag, de az még egy darabig nem fog kiderülni.


Meg őszintén, mennyire ritka már az, hogy valakik úgy összejönnek, hogy még nem volt szex?

okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval szerintem ha valaki így előre fixálni akarja ezt, abban nincs benne a sejtelmesség."


Ne is legyen. Én ismerni akarom a másikat, nem sejteni.

okt. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen hátrány. A legtöbb nő ismerkedni akar, és ha elég jó a pasi akkor hamar lefekszenek vele, aztán ha minden úgy alakul együtt is maradnak. Az ijesztő mindenki számára, ha valaki ennyire céltudatosan készül arra, hogy ő komoly kapcsolatot keres, házasságot és család alapítást.

Nyilván (szinte) mindenki örülne annak, ha egyből találna is ilyen embert maga mellé, de azért ennek eléggé kicsi az esélye.

tegnapelőtt 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem előny, hanem alapkovstelmény
tegnapelőtt 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az ilyen általában csok királynőt keres, aki kifialja neki a ház árát
tegnapelőtt 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Papíron előny, a valóságban hátrány sajnos...
tegnapelőtt 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!