Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magasabb nő, pl. 175-180 centis egy alacsonyabb férfival jön össze, az egészen biztosan a pénze miatt van?

Figyelt kérdés
Tehát ha lát az ember egy olyan párt az utcán ahol a nő magasabb, akkor az biztosra vehető hogy zöldhasú húzódik meg a történet mögött? Mi másért választana egy nő egy alacsonyabb férfit a mai világban, ahol a nőknek oly nagy választékuk van férfiakból, mondhatni, őrült férfitöbblet van
tegnap 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Egy fenéket. Sokszor pont a magasabb lányok elnézőbbek magasság terén. Én 176 centisen kaptam meg 164 centis lánytól hogy akacsony vagyok, közben meg 170-175 centis lányoknál meg nyerő voltam 🙂
tegnap 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 klipsch100 ***** válasza:
87%

nézz meg egyszer egy 190 centis fickót, csak úgy találomra az utcán, és gondolkozz el, hogy miben különbözik egy bárkitől, aki mondjuk 180, vagy 170, akár 160 centi.


elárulom. semmmibben.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3# A nők nem így gondolják...


magas pasi = vonzó, értékes ember

alacsony pasi = selejtes lúzer


Ez a nők ítélete!

tegnap 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 klipsch100 ***** válasza:

#4


nézd meg azokat a nőket is, akik ezt gondolják.

tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!