Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha fent vagytok online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fent vagytok online és találkoztatok egy fiúval már mondjuk 2x, hány emberrel ismerkedtek ilyenkor még általában? Amíg nincs kimondva semmi?

Figyelt kérdés

ma 08:27
A kérdező szavazást indított:
Egyszerre mindig 1-2 vel
3-4
Csak eggyel
4-5
Ahány ír
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Csak az illetővel akivel 2x randiztam.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha komolyat keresünk mindketten, akkor mással nem ismerkedek már mellette.
ma 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyat keresünk de ha előttem levelezett valakivel tegyük fel? Nem írt még le de nem is konfirmálta hogy lesz 3. találkozó. Egyelőre a levegőben lóg a dolog.
ma 08:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én randik előtt is össz 2 emberrel beszéltem egyszerre, nekem az is sok volt. 2. randi után leépítettem a 2.-at.
ma 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz arról hogy levelezett mással is, akkor mi itt a kérdés? Kellene kezdeményezd a következö randit, mielőtt a másik beelőz.
ma 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös nem tudok semmit, nem faggatom szerintem ez nem is korrekt, ő se faggatott én miért tegyem, mire fel? Kezdeményeztem amúgy a következő randit, mit tudok mást tenni.
ma 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
6, szerintem az nem korrekt, hogy itt találgatsz ahelyett, hogy megkérdeznéd. A megkérdezés nem faggatás, de a kapcsolat, ahol másokkal próbálsz gondolatot olvastatni inkább el se kezdődjön.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harcolni kell a konkurenciával. Vagy add fel és másé lesz a puncus.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"de nem is konfirmálta hogy lesz 3. találkozó"

Huh, milyen szavakat használsz... Hány éves vagy?

ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!