Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél többször találkoztam már olyannal hogy a nő azt állítja hogy fiatal korában megerőszakolták. Mennyire lehet hiteles?

Figyelt kérdés
Tudom, azt állíthat bárki amit akar. Csak feltűnt hogy a legtöbb nő nagyjából ugyanazt a sztorit adja elő. Online térben ez egy bevett szokás, vagy csak én futok bele ilyen sztorikba, vagy tényleg sűrűn előfordul az ilyen?
2023. jún. 8. 18:51
1 2 3
 1/24 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Szerintem jóval gyakoribb ez a trauma, mint amennyire gondoljuk, mert sok nő nem beszél erről, nem jelenti be.

Másrész meg nekem baromi fura, hogy ilyen személyes traumákat kiad valaki az interneten egy idegennek.

2023. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobb lenne, ha szerzetesnek mennél, és soha többé nem lenne közöd nőkhöz.
2023. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Abból kiindulva, hogy aránylag átlagos és zárkózott lányként is mennyi zaklatás és nemi erőszak közeli helyzet adódott, nagyjából a nők fele-harmada szerintem volt valamilyen formában szexuálisan zaklatva vagy megerőszakolva.
2023. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem kummantasz.
2023. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb nőt élete folyamán sajnos ér valamilyen kellemetlen/nem kívánt szexuális inzultus, rosszabb esetben erőszak.


Valószínűleg akivel ilyen történik, az távolságtartóbb lesz az emberekkel azért ismerkedik az interneten.


Ez nem fura egyébként, hanem szomorú.

2023. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Akivel ez valóban megtörtént az nem fog róla online egy idegen emberrel beszélni ilyen mély témáról, ráadásul évek kellenek ahhoz is, hogy a saját intim kapcsolatában tudjon róla beszélni, nem hogy még ő maga hozza fel, egy mág sosem találkozott embernek.
2023. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jellemre erősen extrovertált. A világ felé erősen nyit, egyáltalán nem zárkózott. Nagyjából a 3. randin mesélt erről. Konkrétan azt mesélte el hogy még a sulis időszakban lefogták ketten és egy harmadik megerőszakolta.
2023. jún. 8. 19:05
 8/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy csak így utólag írom le. Aktus volt már vele, de azt kell hogy mondjam hogy az ágyban nagyon jó. Volt már pár nő az életemben, viszont rá mondom azt hogy vele nagyon jó volt.
2023. jún. 8. 19:07
 9/24 anonim ***** válasza:
31%
És ugyanezt a sztorit többen elmondták?
2023. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek különbözőek. Nincsenek ilyen törvényszerűek, hogy akivel megtörtént, az x módon fog viselkedni, és ha nem úgy viselkedik, akkor nem történt meg. Ez csak arra jó, hogy potenciálisan bele lehet taposni másokba azáltal, hogy elhiteltelenítik és semmissé teszik a traumáját.

Létezik olyan, hogy valaki pont a szorongás és a trauma miatt személyiségtorzulás miatt túl közlékeny, vagy akár tapadós.

2023. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!