Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Online ismerkedésnél többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ismerkedésnél többször találkoztam már olyannal hogy a nő azt állítja hogy fiatal korában megerőszakolták. Mennyire lehet hiteles?

Figyelt kérdés
Tudom, azt állíthat bárki amit akar. Csak feltűnt hogy a legtöbb nő nagyjából ugyanazt a sztorit adja elő. Online térben ez egy bevett szokás, vagy csak én futok bele ilyen sztorikba, vagy tényleg sűrűn előfordul az ilyen?
2023. jún. 8. 18:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

Tudod, mi a baj ezzel? Hogy ha nem mondja el, hogy van traumája, nem tartod abnormálisnak. Ha én úgy ismerkedem, hogy depressziós vagyok, a leendő párom mindenbe bele fogja magyarázni a depressziót. Ha nem mondom el, ugyanazoknak a dolgokra nem fordít figyelmet.


Te milyen trauma miatt hagytad ott őt veszekedés közben?

2023. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nő életében van olyan szexuális élmény, amit szeretne elfelejteni. Nem feltétlenül ilyen durva lefogásos sztori, de meglepödnétek, ha tudnátok, hogy milyen történeteket hordoznak nők. Attól, hogy valakinek volt ilyen élménye, még nem fogja automatikusan elutasítani a szexet. Mindenki másképp dolgozza fel a rossz élményeit. Szerintem nem árt erről egy induló kapcsolatban minél hamarabb beszélni, mert ez egy fontos részlet. Velem ugyan nem ilyen durva dolog esett meg, de ha valaki azzal viccelne, hogy lefogja a kezem, automatikusan úgy tökön rúgnám, hogy nem akarna többé viccelni. Anélkül, hogy bántani akarnám. Ha valakivel ismerkednék, az elején közölném vele ennek az okát. Remélve, hogy nem írja ki ide a kérdést, hogy vajon hazudok-e.
2023. jún. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyon sok nő él át ilyet, a nagy része rejtve marad (mármint nem lesz hatósági ügy belőle), így nem meglepő, ha ezzel gyakran találkozol. Kapcsolaton belüli erőszak nagyon gyakori például sajnos
2023. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

100-ból 4 eset van bejelentve, ez egészen ijesztő érték és mindent elmond arról, hogy mennyi erőszaktevő mászkál szabadlábon.

Szóval igen, sok eset van.

2023. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!