Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány akivel ismerkedem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel ismerkedem azt állítja, hogy az előző barátja többször is megerőszakolta és emiatt csak nagyon nehezen tud hozzám közeledni. Csak a bolondját járatja velem?

Figyelt kérdés

Ahhoz kétség nem fér, hogy ha valakit megerőszakolnak, akkor nehezen (vagy sehogy) teszi túl magát rajta.

Én inkább arra gondolok, hogy vajon tényleg megerőszakolta e az exe.


Nem látom indokoltnak azt hogy húzza az agyamat ilyenekkel. Nem költök rá sokat (egy két apróságra kell gondolni). Ha beülünk valahová mindenki fizeti a sajátját. Összeségében nagyon jól elvagyunk viszont van olyan, hogy elmondása szerint nem érzi magát jól melettem mert attól fél hogy megismétlődik csak ezúttal másik srác által.


Tényleg kb. semmivel nem tud kihasználni, mert jelenleg semmi előnye nincs abból hogy ismerkedünk.


Vagy lehet, hogy egy kis ego növelés kell neki és én erre tökéletes vagyok?


Vagy esetleg még arra tudok gondolni hogy ez egy teszt hogy mennyire akarom őt, mert azt mondja hogy időre van szüksége, hogy bízzon bennem és ha kivárom ezt az időt érte akkor ő is látja hogy tényleg akarom őt.


Vagy pedig tényleg megtörtént és valóban nincs még túl rajta.

Igazság szerint nekem kicsit sántít a dolog de aztán a franc tudja.



Kinek mi a véleménye erről?



2023. ápr. 13. 23:48
A kérdező szavazást indított:
Az agyamat húzza és nem törtent vele semmi ilyesmi
Tényleg megtörtént és valóban csak időre van szüksége
30 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Azért ilyenekkel nem dobálózik alaptalanul az ember. De úgy látom benned sem lelt egy támogató társra…
2023. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%

"Ahhoz kétség nem fér, hogy ha valakit megerőszakolnak, akkor nehezen (vagy sehogy) teszi túl magát rajta."


És egy friss kapcsolatban nem beszél róla. Hallgat. Ellenben ha váratlan érintést produkélsz-összerezzen, a fogait álmában csikorgatja, rosszul alszik, és zárkózott. Évek mire az erőszakról beszélni tud. Ha pont jó időben kérdezgeted esetleg egy-két mondatot képes magából kipréselni ebben a témában, de úgy nem ahogy neked szövegel.

2023. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
2+ Ez a nő manipulál téged. A fejemet rá merném tenni, hogy nem volt ilyenben része.
2023. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4%
2+ Az erőszak témákat messze kerüli, hogy még véletlenül se lepleződjön le, mert alapból mocskosnak trtja a saját testét és önmagát hibáztatja. Vonatkozik ez az egész azokra az emberekre-nem feltétlenül exerőszak, hanem bármilyen nemi erőszak esetében, akárki által.
2023. ápr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%

Ez a nő pl. biztos, hogy átesett erőszakon-lásd a különbséget az ami nálad van, és a valóság:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Ez a nő tuti, hogy messze kerüli az erőszak témát, de volt benne része.

2023. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Hogy tudsz ilyen helyzetben egybol arra gondolni, hogy koltessz e ra?

Jezusom.

Benned rossz szandek van, nem tiszta az ismerkedesi szandekod.

Ha mar alapbol igy ismerkedsz vels, hogy a rosszat nezed ki belole , remelem eszre veszi es abba hagyja veled.

2023. ápr. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Engem soha nem erőszakoltak meg, de volt részem szar szexben, ahol mint egy állat úgy dugtak, meg nem figyeltek rám, nem tartották a kérésemet tiszteletben stb.ilyenek.


Az első gondolatom, ha valakivel intimebb viszonyba kerülök, hogy félek hogy bántani fog és fájdalmat okoz. Ha olyan helyen érint meg akkor megugrok, összerezzenek, elhúzódok. Mindenkivel megígértetem vagy milliószor hogy a nem az nem, vannak határok, nem lesz agresszív, nem lesz durva. De néha sajnos annyira szorongok hogy nem megy semmi. Mindig a sírás kerülget ha szóba kerül a szex, mert nem merem elmondani hogy "figyelj, nekem eddig mindig szar volt és fájdalmas" mert félek hogy elhagynak, vagy nem értik meg hogy nekem idő kell míg feloldódok és megbízok a másikban. Annyit kitudok nyögni hogy "nekem idő kell" de ha elkezdenek kérdezősködni elfog a gyomorgörcs... kerülöm a témát.


Bennem ezt váltotta ki. Dolgozom rajta ahogy tudok, és próbálok nyitottan állni a szexhez. Igyekszem tudatosítani magamban hogy minden pasi más az ágyban.


Megkellene figyelned a reakcióit. Ha láthatóan kényelmetlenül érzi magát, kerüli a szemkontaktust mikor erről van szó, furcsán viselkedik, akkor biztos lehetsz benne.

2023. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Te most trollkodsz, vagy tényleg ekkora patkány vagy?

A 2-esnek pedig üzenném, hogy mindenki máshogy dolgozza fel és kezeli a traumákat (ezt a fajta traumát is), nem mindenki ugyanúgy reagál. Pláne, ha mondjuk már x idő eltelt, félig-meddig feldolgozta, elfogadta, az nem ugyanaz, mintha friss lenne. Tehát teljesen elképzelhető az is, hogy valaki más viszonylag hamar tud róla beszélni, viszont attól még bizonytalan.

Gondolom, pont azért mondta el neked (kérdező), hogy óvatosan bánj vele, és tájékoztasson, hogy ha furán reagálna egy közeledésre, az miért lesz majd. Te meg ilyenekről beszélsz, hogy mennyit költesz rá… Hát, nem sokkal vagy jobb, mint az exe.

2023. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Telitalálatom van kérdező 2-es voltam. Légy óvatos. Valószínűleg az anyagi háttered stikában már le van ellenőrizve.. Lépj ettől az illetőtől.
2023. ápr. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jajj már! nem azért írok ilyeneket hogy nennyit költök rá mert egy szar alak vagyok... Csak ez is kellett ahhoz hogy felvezessem szerintem miért nem húzza az agyamat... Teljesen megértem a helyzetét és türelmesen várok rá mert igenis egy értékes lány és próbálok rajta segíteni, még azt is megkérdezem tőle hogy puszit adhatok e neki (mert annyira szar ember vagyok egyesek szerint hogy még erre is próbálok figyelni...) Csak sokszor vertek már át mindig más módszerekkel. Emiatt nyílván gyanakvó vagyok ha valami rendkívülit tapasztalok.

A segítő válaszokat köszönöm, azoknak is akik elhordtak mindennek mert az Ő válaszaikban is vannak használható dolgok.


Egyébként így belegondolva szerintem továbbra is 50-50 hogy húzza e az agyamat bár ha mindenféleképpen választanom kéne akkor azt mobdanám hogy nem húzza. Ez egy nagyon sok tényezős dolog. Próbáltam mindent leírni a kérdésben de ez nyílván képtelenség. De ez az oldal nem is feltétlenül arra van hogy megoldást találjanak az ember helyett, inkább csak támpontot biztosít.

2023. ápr. 14. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!