Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lány akivel ismerkedem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel ismerkedem azt állítja, hogy az előző barátja többször is megerőszakolta és emiatt csak nagyon nehezen tud hozzám közeledni. Csak a bolondját járatja velem?

Figyelt kérdés

Ahhoz kétség nem fér, hogy ha valakit megerőszakolnak, akkor nehezen (vagy sehogy) teszi túl magát rajta.

Én inkább arra gondolok, hogy vajon tényleg megerőszakolta e az exe.


Nem látom indokoltnak azt hogy húzza az agyamat ilyenekkel. Nem költök rá sokat (egy két apróságra kell gondolni). Ha beülünk valahová mindenki fizeti a sajátját. Összeségében nagyon jól elvagyunk viszont van olyan, hogy elmondása szerint nem érzi magát jól melettem mert attól fél hogy megismétlődik csak ezúttal másik srác által.


Tényleg kb. semmivel nem tud kihasználni, mert jelenleg semmi előnye nincs abból hogy ismerkedünk.


Vagy lehet, hogy egy kis ego növelés kell neki és én erre tökéletes vagyok?


Vagy esetleg még arra tudok gondolni hogy ez egy teszt hogy mennyire akarom őt, mert azt mondja hogy időre van szüksége, hogy bízzon bennem és ha kivárom ezt az időt érte akkor ő is látja hogy tényleg akarom őt.


Vagy pedig tényleg megtörtént és valóban nincs még túl rajta.

Igazság szerint nekem kicsit sántít a dolog de aztán a franc tudja.



Kinek mi a véleménye erről?



2023. ápr. 13. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdmes sérülttel kezdeni. Mi vagy te máltai szeretetszolgálat?

Mi az hogy "tobbször is megerőszakolta"?

Nehogy te legyél a következő aki a börtönben lehajol a szappanért.

2023. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Túl sokat agyalsz hülyeségen...
2023. ápr. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem akar veled lefeküdni. A körítés az mindegy. Valszeg nem oldott veled, nem apránként kozekitesz hanem ajtostul, meg ezer féleképpen is el lehet rontani hogy egy nő ne vonzodjon.
2023. ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%

"van olyan, hogy elmondása szerint nem érzi magát jól melettem mert attól fél hogy megismétlődik csak ezúttal másik srác által."


Nekem ez lenne a kulcs. Ha valaki a potenciális erőszaktevőt látja bennem az ismerkedés alatt, az biztosan nem áll készen velem egy kapcsolatra.

2023. ápr. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8%
Valószínűleg kamuzik. Le akar építeni, mert nem költesz rá eleget, de nincs benne annyi gerinc, hogy ezt őszintén megmondja.
2023. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekelne egy update. Mi történt?
aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!