Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder titok avagy miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder titok avagy miért nem működik ?

Figyelt kérdés

Azokkal akik beszéltem innen és itt próbálnak ismerkedni azok szint kivétel nélkül azt momdták a Tinder, Badoo stb nem jó és ott nem lehet társat találni.

Na most ugye a Tinder meg a Badoo a világ legnagyobb ilyen appjai. A Tinderről egy időben az derült hogy a nagy része csak 1 éjszakások miatt használja. Akkor nem értem az itteni embereknek mi vele a baj és mondjuk Kanadában, Amerikában ez miért működik


okt. 16. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb pár az ismeretségi körömben Tinderen akadt egymásra. Én is a párommal, sőt az exemmel is, akivel 2 évig jártam. A tinder már rég nem csak szexpartnerkereső, be is lehet állítani, hogy kapcsolatot vagy kalandot keresel.
okt. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az itteni emberek közül, akik azt állítják, nem működik, valószínűleg nem én vagyok az egyetlen ronda és antifotogén... Ez a legnagyobb "titok". Nyilván van olyan, akinek fullos és nagyon fotogén külsővel sem működnek ezek az appok, de a panaszkodók többsége szerintem egy olyan játszótéren próbálkozik, ami egyszerűen nem nekik lett kitalálva.
okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha férfi vagy egy a lényeg: jól kell kinézned a képeken, még pontosabban: a nőnek azt kell látnia a képeid alapján, hogy ez egy jó pasi.


Ha nő vagy, akkor elég, ha legalább átlagosan nézel ki.


Mindenki másnak szívás a netes társkeresés.

okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amerikában, meg Kanadában meg a világ más részein nem úgy állnak a tinderhez és hasonlókhoz, hogy ott mindenképpen párkapcsolatot keresnek.

Ismerkednek, legtöbbször alkalmira, de ha több lesz belőle arra is nyitottak.

Itthon meg ciki bevallani, hogy igazából csak unaloműző, egótuning, vagy alkalmi vadászatra használják.

Mindenki az igazit keresi a tinderen 😂

okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
#3 ez kvára nem igaz. Nőként is csak fullos képekkel van esélyed normális párt találni. Nekem volt kint filteres szelfi (muszáj filtereset, mert csak arra ugranak a pasik), nyaralós képek, amiken látszik, hogy jó alakom van - mit ad Isten 2 nap alatt rátaláltam a páromra, mellette meg kaptam még vagy 40 üzit első nap :D Az átlagos barátnőimre jó, ha egy nap 2-3 pasi ráír aztán ha össze is jön randi, utána szétmatchelnek velük. Nehogy azt hidd, hogy ti férfiak nem vagytok kvára felszínesek…
okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

Jó képekkel tényleg két nap alatt megtaláltad a párod?

Nem csak szexpartnert, hanem olyat, aki komolyan tervez veled.

okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
#6 igen. Ennek 2 hónapja.
okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

5.

"Az átlagos barátnőimre jó, ha egy nap 2-3 pasi ráír aztán ha össze is jön randi, utána szétmatchelnek velük. Nehogy azt hidd, hogy ti férfiak nem vagytok kvára felszínesek…"



Az átlagos férfirajó,egy nő sem ír rá, se match sincsen!


Nehogy azt hidd, hogy ti nők nem vagytok kvára felszínesek…

okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ó, 5-ös, téged keresünk (említettelek, aztán a kérdező is olvasna még tőled tapasztalatokat) ennél a kérdésnél:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Várjuk a példáidat, van ott (is) néhány széplélek, akire ráfér egy kis szembesülés a valósággal, ti., hogy igen, mennyire brutálisan felszínesek főleg a férfiak.

okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

#8

Én tudom, hogy a nők is felszínesek, de a 3-as válaszoló abban a tévhitben él, hogy a férfiak nem :D Erre reflektáltam.

okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!