Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit hosszú kérdés lesz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú kérdés lesz de mi a véleményetek az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, online világból. Találkoztunk 1x, majd összejött a 2. találkozó is. Szerintem mindkettő jól sikerült. A második találkozókor együtt vásároltunk neki az IKEA-ban, előtte sétáltunk. Mindkét találkozó 2.5-3.5 óra között mozgott.


Aztán a 2. találkozó után írtam neki ( tudom ez őshiba ) és leírtam hogy nagyon szimpatikus. Igyekeztem visszafogni magam de nem sikerült, magyarul éreztettem vele amit ebben a stádiumban tudom "tilos", hogy jó nálam. Felesleges volt leírni, biztos rám volt írva meg tudja, de valahogy úgy éreztem...

Nem írt azonnal ( a tali pénteken volt ), csak vasárnap írt hogy köszöni a szép szavakat és majd fog hosszabban is írni.


Szerintetek mi sülhet ki ebből? Mire számítsak?



okt. 14. 07:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Na és mit írt azóta, kérdező? Úgy gondolom én is mint a többiek, ha ennyit kaptál két nap után erre az üzenetedre, akkor az vagy játszma tőle, vagy nem érdekled igazán. 18-as válaszodban ami szerepel, hogy nyomulósnak, önbizalom hiányosnak tarthatott, na ez pont mindkettő eléggé taszító a nőknél. De az is lehet többekkel ismerkedik, és azért várat. Igazából egyik se jó a felsoroltak közül.
okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

21-es az a "vicces" hogy amint átmegyek "lesz*rom" üzemmódba máris értékesebb leszek a szemében. Elég sokszor tapasztaltam ezt nőknél, hogy amint nem érdeklődöm érdeklődőbbek lesznek, amint nem érzik a nyomulást nyomulósabbak és amint kapósabb a nőknél ( pl. nővel látnak stb. ), azon nyomban náluk is érdekesebb leszek.


Szóval a nők teljesen más módon üzemelnek belül.


Nekem szimpatikus akkor is egy lány ha látom szomorú, maga alatt van, de nyilván ha nyomul az nekem se jön be.


Úgyhogy leálltam, elengedtem. Lehet 0-ról ezt kellett volna de azért teljesen nem tudom megtagadni önmagam, ha én kicsit érzelgősebb vagyok mint ő, akkor nem fogom elfojtani csak azért hogy pont olyan legyek mint ő. Nekem az tetszik benne többek között hogy ő nem ilyen. Vonzó mégis ha van különbség a mentalitásunkban...egyfajta kiegészítése a jelleme az enyémnek.


3.5 órát pedig nem töltünk együtt olyannal aki taszít de többet se kell bele képzelni mint ami van...

okt. 14. 10:01
 23/30 anonim ***** válasza:
82%

Nagyszüleink együtt voltak 60évig, anyám korosztálya már 30 évig, a mi korosztályunk meg a megismerkedésnél elbukik, mert megy a f*sz játszmázás.

Rá írjak, ne írjak, mutassam ki mit érzek, ne mutassam, mi lesz hogyha kimutatom. Ha ő kimutatja nőként, akkor onnantól nem vonzó.

Na álljon már meg a lagzis menet. Kérdező te is embereld már meg magad.

Önismeret!!! Mielőtt ismerkedni kezdünk. Ha nem tudjuk mi a f*szt akarunk, ne ismerkedjünk addig.


"pedig még lenne milliónyi kedves dolog amit szeretnék leírni neki."

Most ez is őszintén mi a franc????

Benne van a pakliba, hogyha kimutatod az érzéseid, akkor nem lesznek viszonozva.

Szerintem, ha egy normálisabb embernek kimutatod az érzèseid, akkor az nem ítél el, max ha ő nem így érez, kedvesen vissza utasít.

Ha pedig elítél érte, olyannal minek akarsz lenni?

Kérdező a megjátszásnak mi értelme van?

Te egy érzelmes ember vagy, és most vissza fogod magad, mert attól félsz, ha kimutatod milyen vagy valójában nem kellesz. És a későbbiekben mi lesz???

Akkor is megjátszod magad, maszkot viselsz?

Ha le akarsz írni kedves dolgokat, miért nem írod? Ha nem akar veled foglalkozni úgyse fog. Nem ezen fog múlni. Ha meg akar, még örülni is fog.

Hihetetlen mennyire túl bonyolítja némelyik....

okt. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekem szimpatikus a pasi és ez kölcsönös meg szuper volt a randi nem fogok 2 napot várni a válasszal.Nem egyből írok neked vissza hiszen az ember nem 0-24 a telóján lóg de nem 2 nap múlva.Viszont az hogy ha offolni akar és nem teszi meg hanem húzza az időt csúnya dolog.
okt. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Arra is kell gondolni és csupán felvetem, hogy van az embereknek munkája is. Mi van ha azért nem ír, mert nem ér rá. Nem az idióta internet felületeken rohangál. Na akkor mi van? Munkás nő.
okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

25-ös én is ezt mondom, a gyakori népe mégis arra szavazott hogy offos vagyok rögtön. De döntse el ezt talán az idő.


24-es köszönöm amit írtál. Szerintem jól látod a dolgokat. Sajnos a mai világban játszmázás megy de úgysem fog nekem menni, most se ment igazából.


Erőszakos viszont nyilván nem akarok lenni. Mindenkinek más a tempója.


Ha ő 5-6 évvel fiatalabb nálam akkor 5-6 évvel több ideje van kb. a haláltól, mint nekem. Érthető ezáltal hogy én hamarabb zúgok belé mint ő belém. Vagy hamarabb szeretném látni mint ő engem. Ettől még nem biztos hogy azonnal off. Ez is szomorú az itt kommentelők szerint ha nincs azonnal 0-24-ben visszajelzés meg hitvallás akkor máris lecsó a pasinak. Azért hadd rágja már meg. Mi van ha egy komoly nő és nem szeretne csalfa benyomást tenni? Mai fiatalok már első alkalommal lefekszenek egymással. Miről beszélünk? Őrült világ ez.

okt. 14. 12:59
 27/30 anonim ***** válasza:

Na jó, de már kedd van.

Pénteken volt a találkozó.

Azóta sem írt semmit?

okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekem az a megérzésem a történet alapján, hogy jó vagy nála, de van még másik vas is a tűzben. Vár még egy (vagy több) másik randit, hogy jól tudjon dönteni. Téged el tudna fogadni, de annyira nem varázsoltad el, hogy lemondjon még egy-két potenciális jelölttel való találkozásról. Ha kiderül valami, írd meg légy szíves, nagyon kíváncsivá tettél.
okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
28#-as: köszönöm a hozzászólást, volnál olyan rendes hogy megírod miért érzed így abból amit elmondtam? Őszintén érdekelne.
okt. 14. 17:22
 30/30 anonim ***** válasza:
Várjuk majd a fejleményeket, órd meg légyszi ha lesz valami az ügyben.
okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!