Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit hosszú kérdés lesz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú kérdés lesz de mi a véleményetek az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, online világból. Találkoztunk 1x, majd összejött a 2. találkozó is. Szerintem mindkettő jól sikerült. A második találkozókor együtt vásároltunk neki az IKEA-ban, előtte sétáltunk. Mindkét találkozó 2.5-3.5 óra között mozgott.


Aztán a 2. találkozó után írtam neki ( tudom ez őshiba ) és leírtam hogy nagyon szimpatikus. Igyekeztem visszafogni magam de nem sikerült, magyarul éreztettem vele amit ebben a stádiumban tudom "tilos", hogy jó nálam. Felesleges volt leírni, biztos rám volt írva meg tudja, de valahogy úgy éreztem...

Nem írt azonnal ( a tali pénteken volt ), csak vasárnap írt hogy köszöni a szép szavakat és majd fog hosszabban is írni.


Szerintetek mi sülhet ki ebből? Mire számítsak?



okt. 14. 07:39
A kérdező szavazást indított:
Fog írni hamarosan és fogtok újra találkozni, türelmesnek kell vele lenni, lehet megégette magát
Fog írni, de nem fog tetszeni amit ír majd, az elutasító levelet készíti elő
Nem lehet megmondani, mindkettő esetre van esély
Visszajelzett, nem utasított el és nem hagyott kétségben, továbbra is érdekled csak más a tempója, óvatos
Nem vagy jó nála, le akar rázni, csak fokozatosan, ezért várt 2 napot a válasszal
29 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha tényleg tetszenél neki akkor azt írts volna hogy mikor és hol akar találkozni.
okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Offolni fog
okt. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Vagy betartotta az "arany szabályt", mármint, hogy nem írt vissza, hogy kétségek között hagyott, aka taktikázik, vagy le fog pattintani azaz megint trükközik és várja, hogy észrevedd, hogy nincs nála esélyed.
okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szóval tényleg olyan nem létezik hogy van esélyem nála, csak óvatosabb mint az átlag nő és esetleg volt rossz tapasztalata?
okt. 14. 08:21
 5/30 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen kedves üzenetre két nap volt, hogy válaszoljon, ráadásul csak ennyit, akkor ne fektess sok reményt a dologba.

Mostmár ne írj neki.

okt. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

2-es nem mondom 80%-os esélyt érzek, valahol 50-50-ben vagyok jelenleg. Más ez a lány minden szempontból mint akikkel eddig ismerkedtem. Nagyon "sok" tudok lenni és nagyon rövidre szoktak zárni és nagyon hamar. Olyan hogy valaki gondolkodjon rajtam az nem nagyon szokott lenni, tehát vagy 'offol' elég hamar ( a 2. találkozóig se jutok el sokszor ), vagy 2. találkozó után elég gyorsan offol ( igaz itt még hibahatáron belül vagyunk ).


Viszont én próbálok optimista lenni mert tetszik és szerintem valahol én is neki, az más kérdés hogy nekem ő jobban tetszik mint én neki, de talán ez nem is baj. A nők általában azokat a férfiakat kergetik akik nekik jobban tetszenek mint azoknak a férfiaknak a nők: ezekből szokott lenni a sok válás és a sok megcsalás. Én szívesen udvarolok nem érzem magam ettől kevesebbnek, mert kifejezetten tetszik. Évente ha 1-2 ilyen lány van akkor sokat mondok. Válogatok nem tagadom.


Szóval köszi az őszinteséget de bízom benne hogy nem lesz igazad. Ha offolni akarnak, egy rendes intelligens ember nem várat, mert tudja milyen érzés. Van empátia azért némelyik nőben ( nem mindegyikben de sokban igen ).


Szerintem csak más a tempója.


Meglátjuk, de az biztos hogy itt a legtöbben esélyt se látnak arra hogy van esélyem nála.

okt. 14. 08:28
 7/30 A kérdező kommentje:

5-ös: borzalmasan nehéz de megfogadom a tanácsodat, nem tudnám amúgy se hova fokozni, pedig még lenne milliónyi kedves dolog amit szeretnék leírni neki.


De reményem miért ne lehetne? Tényleg nem fordult elő a történelemben még olyan hogy a fiúnak egy kicsit meg kellett küzdenie a lányért? Őszinte leszek eddig mindig az volt hogy ha véletlen a nő 'lelkes' volt én azonnal elvesztettem az érdeklődésemet.


A férfiak elég sűrűn működnek így. Valahogy aki lelkesedik az már nem olyan vonzó. Lehet a nőknél is ez van, bár náluk ez úgy néz ki hogy a foglalt, magabiztos, őket letojó férfiak mindig vonzóbbak mint azok akik egyedül vannak, akik odáig és vissza vannak értük.


Persze élőben nem voltam tolakodó, sőt. Igyekeztem rá figyelni de nem vittem túlzásban. De pl. sétálás közben többször belém botlott, én ezt valahol 'jelnek' vettem...

okt. 14. 08:37
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Ezek a fajta játszmázások, hogy kimutat micsodát, tarsd meg a távolságot, legyél görény vele. Nem jók. A nő meg csalódott lehet sokat és óvatosabb a kelleténél. Jó nagy galacsinból szabadulhatott és apránként tesz lépéseket.
okt. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

"Aztán a 2. találkozó után írtam neki ( tudom ez őshiba ) és leírtam hogy nagyon szimpatikus. Igyekeztem visszafogni magam de nem sikerült, magyarul éreztettem vele amit ebben a stádiumban tudom "tilos","


Úristen, a f**é kell így játszmázni.


"Őszinte leszek eddig mindig az volt hogy ha véletlen a nő 'lelkes' volt én azonnal elvesztettem az érdeklődésemet.

A férfiak elég sűrűn működnek így. Valahogy aki lelkesedik az már nem olyan vonzó."


Nah akkor vissza se ír, most lelkesedjé. Akkor minek hiányolod, hogy nem írt bővebben??? Neked úgy is ez kell, aki lesz*r meg a játszma. Nőljél fel, utána nőzzél.

okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez off
okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!