Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit hosszú kérdés lesz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit hosszú kérdés lesz de mi a véleményetek az alábbi szituációról?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nővel, online világból. Találkoztunk 1x, majd összejött a 2. találkozó is. Szerintem mindkettő jól sikerült. A második találkozókor együtt vásároltunk neki az IKEA-ban, előtte sétáltunk. Mindkét találkozó 2.5-3.5 óra között mozgott.


Aztán a 2. találkozó után írtam neki ( tudom ez őshiba ) és leírtam hogy nagyon szimpatikus. Igyekeztem visszafogni magam de nem sikerült, magyarul éreztettem vele amit ebben a stádiumban tudom "tilos", hogy jó nálam. Felesleges volt leírni, biztos rám volt írva meg tudja, de valahogy úgy éreztem...

Nem írt azonnal ( a tali pénteken volt ), csak vasárnap írt hogy köszöni a szép szavakat és majd fog hosszabban is írni.


Szerintetek mi sülhet ki ebből? Mire számítsak?



okt. 14. 07:39
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

8-as milyen galacsin? Mire kell gondolni amiből "szabadulhatott"? Kifejtenéd? Kevés embert és történetet ismerek, ezért nem igazán tudom beleképzelni magam a helyzetébe. Nem is szeretném nyilván de nagyjából jó lenne egy képet kapni mert a gyakoris tipik válasz hogy "off" és menjek vadásszak olyanra aki elcsavarja a fejem aztán faképnél ha mikor megkapta az ego-boost-ot.


9-es: igazad van, nem nőttem fel, iszonyat gáz vagyok 'nő' téren. De ez vagyok én. Tudom a nőknek a kipróbált bikák kellenek de én hiszek abban hogy van olyan nő aki nem ez alapján szelektál egyedül hanem más dolgokat is latba vet.


Én nekem pl. kifejezetten offosak azok a nők akik 1-2 hét vagy hónap után már randizgatnak orrba-szájba....

okt. 14. 09:00
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Akkor döntsük már el, hogy mi kell neked.

Ha meg írt volna bővebben, lelkes lett volna, akkor meg te "offolod", mert már attól nem olyan vonzó???


Érthetetlen katyvasz, amit írsz.

Normális nő nem való neked, csak játszmázós picsa, aki után futsz.

okt. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk nekem eleve az Ikea randi is fura, de mindegy. Mintha randi helyett inkább letudott volna egy feladatot, ne az legyen, hogy elpazarol egy csomó időt rád és még utána menjen vásárolni is.

De nem tudjuk, mi lesz, lehet tényleg ír majd, de valószínűbb, hogy le fog koptatni.

okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
8#vagyok. Mesélek. A korom meg van hozzá. A randik általában úgy alakítják a fiatalok, hogy durr bele ami és ahogy a csövön kifér. Nem baj, hogy a másik személyisége ultra gáz, verjük magunkat. A randi esteleg egy szex után véget is ér vagy el sem jut addig. Ha egy nő ép ésszel gondolkodik akkor megtarja azokat a sorrendeket az ismerkedésnél , hogy magában belül kétejek ne maradjanak és akarja a pasast. Ez egy értelmes, harározott szintet mutat.
okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
83%

1, tetszel te is, de kivárt: görcsösség vagy rossz tapasztalatok vagy taktika

2, nem tudja eldönteni

3, nem tetszel, csak udvariaskodik

4, más is képben van és tartalék vagy

Ezek bármelyike szóbajöhet, és még bárhogy alakulhat a kapcsolatotok.

okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

14# van abban valami amit írsz. Elgondolkodtató.


15# tetszik ez a 4 opció amit írsz, a 3-ast viszont kizárnám, nem vagyok jó emberismerő de az átjött hogy nem az a tipikus udvariaskodó fajta ember.


Tehát ezek közül 1, 2 vagy 4.


Köszönöm amúgy hogy a válaszadók 99%-val szemben nem rögtön azt írtad hogy off mert az a kézenfekvő hiszen ezt látjuk halljuk egyedül mindenfelé.

okt. 14. 09:22
 17/30 anonim ***** válasza:
13%
Nem fog. Majd megtanulod hol a helyed. Ott ahol a többi rondának. Mindig valahol máshol :P :D ^^
okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

17-es pont a külsőmre tett jópárszor pozitív megjegyzéseket. Egy nő ilyet nem tesz ha taszítanám.


Az offolhatta hogy nyomulós voltam, önbizalomhiányos stb., de nem a külsőm. És ezt nem nagyképsűgéből írom, ő mondta h eddig 40 kilót letagadókkal meg büdösekkel randizgatott. Tehát ahhoz képest én azért eléggé adtam...

okt. 14. 09:36
 19/30 anonim ***** válasza:
15%

18.


Vagy ezt gondolod magadról. A világ nem nem fog ehhez idomulni, aki ronda, az akkor is ronda, ha azt hiszi magáról, hogy nem. Sőt. Akkor még ellenszenves is lesz.

okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Légy türelmes! Várd ki a sorod! Ha úgy kell lennie akkor úgy is ott leszel neki, csak arra figyelj, hogy ne más világot mutass be neki mint ami vagy valójában. Pozitíven tessék hozzà àllni
okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!