Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha tetszenek a jó pasik és esetleg látszik rajtam?

Figyelt kérdés
Elegem van már hogy ha megyek az úton néznek a pasik, megjegyzéseket tesznek hogy milyen szép vagyok, bár nem vagyok már fiatal. Pár éve nincs senkim se.Ha tetszik valaki akkor lehet látszik rajtam, nem tudom. De minden férfi elkezd ilyenkor kerülni. Sajnálom, de hogy fogjam vissza az érzéseimet hogy több éve nem voltam senkivel, és rá se merjek nézni senkire “ úgy” mert az a mai világban gáz. Olyan rossz érzés hogy kerülni kezdenek azok akik tetszenek. Pedig nem csinálok semmit csak egyszerűen meg látják rajtam. Miért lettek ilyenek a férfiak? Csinos nőként kellemetlenül kell hogy érezzem magam ha tetszik valaki. Soha nem nyomulnék rá senkire se! Tudom hogy azért kezdenek kerülni mert nem jövök be nekik de ha nem nyomulok, akkor mégis miért baj hogy tetszik ? Szóba se állnak velem már ilyenkor.
ma 14:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Be kell kapni nekik.
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy annyira ronda vagyok kedves ötös válaszoló! Az is lehet hogy azért bámulnak. De amúgy miért jó ezt mondani egy idegen embernek? Nem láttál még soha. Amúgy küldhetek képet és ha azt mondod ronda vagyok én elfogadom! És akkor előrébb jutok legalább a problémámba.
ma 16:20
 13/18 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet, szivesen megmondom mi a baj 30f hazas.
ma 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12.

az ötös vagyok küldd a képet! remélem ez nem olyan átbasztás mint a válaszod az ötös kérdésre

ma 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Azért én nem ugranék így egyből neki a kérdezőnek, hogy ő biztos ronda. Ezt így nem tudhatjuk. De az adott férfi valami miatt nem szeretne kezdeni vele, ezért inkább visszavonul. Lehet, hogy van valakije, lehet, hogy nem az esete.

Abban egyébként tényleg lehet valami, hogy hagyni kell a férfiakat, hogy ők vadásszanak rád, mert az jobban felcsigázza őket.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lassuk a kepet. 32f asszonyos 10 gyermekes ferfi!
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15.

"Abban egyébként tényleg lehet valami, hogy hagyni kell a férfiakat, hogy ők vadásszanak rád, mert az jobban felcsigázza őket."


férfi vagy? mert én az' és nekem nem probléma hogy a csaj kezdeményez vagy odajön egyáltalán

ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet légyszi, de ne a netről letöltöttet, hanem valódit, amin tényleg te vagy rajta.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!