Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj az ha tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha tetszenek a jó pasik és esetleg látszik rajtam?

Figyelt kérdés
Elegem van már hogy ha megyek az úton néznek a pasik, megjegyzéseket tesznek hogy milyen szép vagyok, bár nem vagyok már fiatal. Pár éve nincs senkim se.Ha tetszik valaki akkor lehet látszik rajtam, nem tudom. De minden férfi elkezd ilyenkor kerülni. Sajnálom, de hogy fogjam vissza az érzéseimet hogy több éve nem voltam senkivel, és rá se merjek nézni senkire “ úgy” mert az a mai világban gáz. Olyan rossz érzés hogy kerülni kezdenek azok akik tetszenek. Pedig nem csinálok semmit csak egyszerűen meg látják rajtam. Miért lettek ilyenek a férfiak? Csinos nőként kellemetlenül kell hogy érezzem magam ha tetszik valaki. Soha nem nyomulnék rá senkire se! Tudom hogy azért kezdenek kerülni mert nem jövök be nekik de ha nem nyomulok, akkor mégis miért baj hogy tetszik ? Szóba se állnak velem már ilyenkor.
ma 14:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem nem tud értelmezni csak a férfiak reakcióját. Paranoiás vagy
ma 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Lehet mégse vagy annyira szép, nem tudhatjuk az elmondásod alapján. De a jóképű pasik is olyanok mint a szép, csinos, fiatal nők, hogy tartják a távolságot, és rád se néznek ha egy bizonyos szint alatt vagy. Nem beszélve arról, hogy a többségük foglalt, esetleg nős, és gyereke van. Persze miért ne nézhetnéd meg őket, és szerintem nem baj. De közeledni hozzád, illetve ismerkedni nem igazán fognak, vagy egyáltalán nem.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Hát ilyen fogalmazással, nem hiszem, hogy 13-nál idős lehetsz. Baszki, alig lehet kijönni belőle, hogy mit írsz.
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy annyira szép lennék , de az úton mindig megbamulnak, vagy beszólnak, és nagyon kedvesek hozzam a férfiak, udvariasnak. Én nem fogok kezdeményezni soha se nyomulni. Csak azt szeretném ha nem kerülnének azok akik tetszenek mert rosszul esik. Főleg amikor már szoba sem állnak velem.
ma 15:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Kik bámulnak? Miért nem.kezdesz velük?
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet ennek Kérdező, ahhoz hogy elinduljon valami beszélgetni kellene. Egy ilyen plátói szemezésből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Inkább ismerkedj komolyabban, és beszélgess, mert így csak magadat gyötröd, meg az önbizalmadat ásod alá.
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van hogy átírja a telefon és nem vagyok magyar. De én nem vettem észre a fogalmazásomban értetlenséget.
ma 15:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes beszélni velük. Engem is szokták bámulni nők, de fixen nem azért mert bejövök nekik. Egy vadidegen nem hiszem hogy lázba hozza őket...
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
az ötös válaszoló vagyok és mivel a kérdező erre nem mert válaszolni így arra következtetésre jutok hogy ő ronda öreg, viszont fiatal , jóképű srácok kellenének neki,akik bárkit megkaphatnának nem őt
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Vadasz oszton. A ferfiaknak kell az elerhetetlen no akiert harcolni kell, ha te meg kiteszed a pnad hadd ugorjon bele valaki akkor bekapcsol valami az agyunkba ami jelzi hogy hoppa hoppa itt baj van
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!