Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak egy barátommal?...

Mit csináljak egy barátommal? folyamatosan olyan filmeket nézet velem, amik nekem rosszul esnek, mert véres gyilkosságok vannak bennük. de kikönyörgi, aztán az állítja nekem is tetszenek. 25f

Figyelt kérdés
Nem bírom az ilyen dolgokat és nagyon rosszul esik a lelkemnek. viszont kikönyörgi, piszkál vele, aztán megnézem vele, nekem szar estét okoz, de ő mesét pl már nem hajlandó nézni velem, ami meg nekem tetszene.
aug. 18. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Barátod? Egy ilyen erőszakos emberrel miért barátkozol?

Vagy másképpen barátod? Homoszexuális pár vagytok?

aug. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Ne nézd vele, már bocsi, nem vagy már gyerek ha fejben még felnőtt sem, ha nem tetszik neki ez van.
aug. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy nem erőszakos de ezeket szereti nézni.... nem vagyok meleg ő az! én csak a barátja vagyok, sima barát. Nem tartom magam felnőttnek még.
aug. 18. 00:20
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

25 évesen nem tartod magadat felnőttnek? Hány éves korodban fogod magad annak tartani?

A barátod azért erőszakos, mert rád erőszakolja olyan filmek megnézését, amiktől te kikészülsz.

Ő meleg? Akkor elég egyértelmű, hogy tetszel neki, és az ilyen erőszakolt dolgokkal akar a hatása alá vonni, hogy megtedd, amit majd akarni fog tőled.


Ha jót akarsz magadnak, szakítsd meg vele a kapcsolatot!

aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha 25 évesen inkább mesét nézel (nem animációs filmet/sorozatot, hanem mesét), akkor a baj elsősorban veled van.
aug. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

eh.

van millió műfaj a gyerekmesék és a horrorfilmek között.

nézzetek valami komplett más műfajt ami mindkettőtöknek idegen, aztán egyszer biztos találtok egy közös pontot.

aug. 18. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez a barátod melegnek tünik
aug. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"aztán az állítja nekem is tetszenek"

+

"nem vagyok meleg ő az"

=

"Jó lesz a fasz a szádba, neked is tetszik, csak gondolod, hogy nem vagy ilyen, majd én megmondom mit akarsz. "


25 évesen ha elfogadsz egy tanácsot, ne mások mondják már meg, hogy neked mi tetszik és mit nézz.

aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne! barátkozz vele. Elég para embernek tűnik.
aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ajánlj neki pszichológust.
aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!