Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek a helyemben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ha nem kellenétek senkinek?

Figyelt kérdés

nő vagyok, 30 közeli, nem tudok ismerkedni, beszélgetni. tàrskeresőn szinte csak külföldiek vagy nagyon idős férfiak likeolnak,offline voltam havervagy eseményeken de nem tudom hogy tud ezekből kialakulni ismerettség 20-30 p alatt....

sokszor nem is tudom mitmondjak, àlt.mindig van egy nő az asztalnàl akivel szimpatizàlnak a férfiak és mindenki vele beszél, rà néz.

nem tudom milyen egy randi,mitől beszélgetnek az emberek, mitlehet/nem...

szerintem az első adandó alkalommal àtverne egy férfi mert nem tudom felismerni a veszélyes helyzeteket

vagy értelmezni a férfiak jeleit


ma 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Kiírnék egy kérdést az ismerkedés kategóriába. Igazán nincs mit. :,D
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

En 35 n ugyanez majdnem. Az en korosztályom szerintem a huszaskkra megy, a 40 esek meg oʻszek kopaszok tokásak még hozzájuk se bírnék nyúlni sem de ezek ismerkednek velem erdemben(normalisan randira hivnak normalisan tisztelettel csetelnek) a tobbi max ugy van velem talán egy patront megérnék.


Ezeken kivul olyan van aki szinten 30 as érdeklem jo vele beszelgetni fel is hív meg minden csam távkapcsolatok. Tehat azoknak sincs semmi ertelme.


Es ugy megy el az életem es fonnyadok el hogy mosok takaritok mamához maszkalok a korhazba meg a melo persze.


Nem értem minek kell élni 35 felett is. Nekem ez nem kell tovább.

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát, gyakorlat teszi a mestert. El kellene jutnod és járnod randikra akkor is, ha nem épp életed szerelmét látod a képen. Muszáj személyesen gyakorolnod a kommunikációt másokkal. Arra meg nem lehet felkészülni, hogy miről beszélgess, mert nincs 2 ugyanolyan randi. Partnerfüggő. Én sem vagyok nagy randiguru, mert elég régóta a párommal vagyok együtt, akit szerencsére nem a neten ismertem meg, de előtte volt pár netes randim. Volt 1-2, akikkel baromi jól éreztem magam és mind a ketten fostuk a szót, de volt olyan is, ahol egyszerűen nem tudtam már miről beszélni a másikkal, olyan kuka volt.
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Na erre ramirt az aki az orszag masik felében van hozzam kepest. Evek ota szerelmes üzik mennek koztunk. Csak ugye vele se akarok talalkozni mert komolyan mi a joistennek randizzak en olyannal aki az orszag masik felén lakik plane teljesen mas elete van. Egymas eletébe be se tudnank integrálodni.

Mármeg hiv is🤣

ma 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik havervagyon voltál.

Pl a klikkmentesen tényleg nehéz úgy ismerkedni, hogy 20-30p után elültök az asztaltól totál újakhoz.

Lakatparty-n nem voltál ezek szerint.. 🤭

ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Mi ez az asztalos buli, meg lakat party?

🤷‍♀️

Szerintem ha elválna tőlem a férjem, nem is tudnám, hogyan kell ilyen helyeket keríteni vagy bérletet venni 😅

Mindig élőben ismerkedtem, ilyen szerető féle jelentkezők, minden félévben adódnának, de ebből nem sok haszon lenne.

Vannak jól karbantartott 35+ férfiak. Nem mind kövér vagy piáker. Nehéz találni de vannak.

A múltkor a gumisnál volt egy 40-es férfi, sportos , jóképű, azzal lehetett volna mit kezdeni.

ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privát üzenetek áradata!!! IN-DULJ!!! ;)
ma 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!