Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne kedvetek nektek élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne kedvetek nektek élni úgy ha senkinek nem kellenétek párnak?

Figyelt kérdés

Akár neten, akár élőben megismerek egy lányt sosem írnak vissza, nem akarnak több találkozót.

De gondolom más fiúnak meg egyből válaszolnak. De engem nem tartanak olyan nagyszámnak.

Mostanában annyira elment a kedvem az élettől, hogy minden fiú jobb nálam. Belafáradtam az egészbe, pedig sosem volt kapcsolatom.

25F


2022. nov. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
hiába írod ki napi szinten, nem vagy egyedül, tudom hogy nehéz, de ez a napi sajnáltatás nem fog eredményre vezetni, fogd fel úgy, hogy jobbat érdemelsz annál, mint aki lerázott, engem is sokszor ráztak le, viszont úgy érzem meg is találtam a számomra tökéletest :)
2022. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lenne, így éltem 8-10 évet, hogy nem volt senkim, akiknél próbálkoztam azokkal még a randi se jött össze.


Mo-on van minimum 50e ember aki korombeli, tételezzük fel hogy 10% a az, akinek nincs párja, akkor is van minimum 5e ember, aki potenciális jelöl. Ki van zárva, hogy 5e emberből 1 se legyen akivel nem egyezik az elképzelésünk hosszútávon, vagy akivel ne lennénk szimpatikusak egymásnak.


Ha tele belefáradtál ebbe, akkor nem is akarsz igazán kapcsolatot. Aki valamit el akar érni, az addig csinálja míg el nem éri azt. Nem azt nézi, hogy hányszor próbálkozott, hanem azt, hogy mit csinálhatna másképp, hol fejlődhetne, stb.


Mintha a hegymászó félúton azt mondaná, hogy hideg van, meg meredek sziklák és belefáradtam, de közben arról álmodozik, hogy feljut a csúcsra. Nem, nem fog soha se feljutni oda, ilyen hozzáállással.

2022. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
Ha lenne valakid, akkor is szomorú maradna az élet, picit a kapcsolat elején boldogabb lennél átmenetileg. Később jönne a baj, mert úgysem tudod sokáig fenntartani az állapotot. Aztán amikor véget ér a dolog, akkor még rosszabb egy kicsit, utána visszaállna a normál szomorúság. Ez az élet rendje.
2022. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En hosszutavra tervezek. Epitem az eletemet. Akik most elutasitottak ugy is valami 30-40-es eveire elkenyelmesedo csavot fognak ki maguk melle, en meg akkor leszek a csucson.


De ha nem kellenék senkinek, akkor is jo erzessel tolt el, hogy gorog felisten kaliberu fizikumot epitek 🤷‍♂️


Nekem ez tereli el a figyelmemet a jelemlegi sikertelensegemrol. Max hirdetek majd a rosszlanyokon, aztan dugok leelt 40-es noket penzert.

2022. nov. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha társas lény vagy akkor nincs értelme, de sokan mások beletörődnek!
2022. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem volt soha? Általánosban, középiskolában? 25 évesen egyetemet is elvégezhetted, még több nő...
2022. nov. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose válaszolsz a válaszokra.

Miért nem keresel már valami hobbit? Kicsit megfeledkeznél már erről és hobbi közben ismerkedni is lehet új emberekkel.

2022. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!