Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszul viselnétek ti is ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul viselnétek ti is ha egy lánynak sem kellenétek?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok már és csak elutasításokat kapok. Már kezdek beletörődni. Sose volt kapcsolatom és már szerintem nem is lesz ha eddig nem volt. Lemaradtam már mindenről.
2022. febr. 6. 10:50
 1/8 anonim válasza:
10%
Szia kérdező, ha gondolod írj privátban, én szívesen ismerkednék. :) 21 éves lány
2022. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés? Attól nem fogsz párt találni hogy sajnáltatod magad.


Amúgy no way, hogy 1-es tényleg lány legyen 😂

2022. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
én ráírnék a nulla pipás friss regisztrációval rendelkező első válaszolóra, rendes lánynak tűnik, mi baj történhet
2022. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező

Ezt, hogy érted? Még visszajelzéseket sem kapsz, hogy tetszel egy csajnak?


Mert azt még meg tudom érteni, hogy azoknak nem kellesz akit te választasz!

Lehet túl szép esetleg magasabb iskolai végzettségű nőkre hajtasz!

2022. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 évesen lett először bnőm.. nem viseltem rosszul.
2022. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Velem is így volt, engem is letojtak jó ideig. Visszagondolva az volt a gond hogy túlságosan erőltettem, aztán egy idő után már nem érdekelt hogy nőkre hajtsak, foglalkoztam a saját életemmel, munkával, hobbikkal. Aztán egy idő után kb ők jöttek ide, nem vicc volt olyan hogy egy random csaj odajött a buszmegállóba ismerkedni. Azóta lett kapcsolatom, és örülök hogy megint nincs senkim és végre megint boldog életem van egyedül. Addig örülj még nem kellesz egy nőnek sem, majd megtudod a kis játszmáikat, az érzelmi zsarolásokat, tesztelgetéseket, ahogy próbál betörni meg lehúzni érzelmileg és anyagilag is. Nem ér ennyit egy p.nci amire úgyis ráunsz pár hónap múlva.
2022. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés az, hogy kire szavazol?
2022. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja legyél kemény. Alfa vagy és nem holmi rongy amit felvesznek a földről ha úgy alakul.
2022. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!