Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselitek/viselnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek/viselnétek, azt ha a párotok, csak 4-5óránként írna vissza messengeren, pedig tudna írni? Illetve hogyan beszéltetitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk, de 98% esélyt látok arra, hogy össze jöjjünk.

Folyamatosan jelzi felém, hogy tökéletesnek tart.

Ha személyesen találkozunk, szinte mindig én dumálok, próbálom beszéltetni, de csak egy keveset beszél.

Intelligens és céltudatos, szóval nem az miatt nem beszél, mert nem tud.

De ez még bele fér, lehet egy kis idő után ki bontakozna, és még nállam is többet fog beszélni.

A gond az, hogy az én részemről meg ingott egy kicsit a dolog, hogy tényleg akarok e kapcsolatot...

Hozzá szoktam, hogy akármilyen csajjal beszélgettem, mindig azonnal válaszoltak, haverok is 5 max 10perc mulva.

De ő mindig órákig elhúzza...

Amit tudok, hogy nincs mobil netje, és van élete... hétfő suli után még német nyelv suli, utána még modell órák kedden, és pénteken matek órák pluszba, mert emeltezik...

De 20után tudom, hogy már semmit nem csinál... és igazából semmit nem tudok azzal kapcsolatban, hogy miért ír csak 22után...

Mivel korábban kell fel, mindig rám szokott írni, hogy jó reggelt, és meg kérdi hogy hogy aludtam... ennek örülök, de valamiért nem akarok úgy bele menni egy kapcsolatba, hogy soha nem tudom mi van vele... pl. Hétfőn elmaradt az utolso 3órája, így délben haza ért, akkor írt is, de utána vagy 4-5óráig nem írt semmit, és ilyenkor be indul a hülye fantáziám, hogy most vajon mit csinálhat..

Jó tudom! Még együtt sem vagyunk, de nem tudom, hogy érdemes lenne e bele vágni egy olyan kapcsolatba, ahol alig ha fogok tudni bármit is a páromról...

Ma este furcsa volt az ahogy válaszolgatott(sok mindent figyelmen kivül hagyott, és csak röviden válaszolt)

Meg kérdeztem van e valami gond, de azt mondta nincs, csak most nincs kedve beszélgetni... nem is törtem magam rajta, és inkább elköszöntem


A lényeg, hogyan beszéltessek egy nőt? Valamint ti hogy fognátok fel az ilyes féle szituációt?


2021. máj. 20. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Na ezért nem lesz soha okostelefonom.


Amúgy hány éves vagy, 12?

2021. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindenki telefonfüggő. Ilyenért én is küldtem már el alakuló kapcsolatot. Elegem volt, hogy munkaidőben, amikor hajtás volt kiakadt, hogy én miért nem írok. Baszki, a munkahelyem!

Aki nem bír ki pár órát így, az nőjön fel.

2021. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1.20éves vagyok


2.ha munka helyén lenne akkor megérteném, de se munka helyen nem volt, se suliban, és az az idő míg nem ír, olyan idő, hogy semmit nem tudok róla...

Szóval ha én nem írnék vissza, és később meg kérdezné, mit csináltam, akkor mondom, hogy edzettem, vagy amit éppen csináltam, de ő soha nem mondja el, hogy mit csinált az idő alatt

2021. máj. 20. 23:17
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát 20 évesen még tojáshéj a fenekeden. Ha nem tetszik az, hogy van élete, akkor ne akarj kapcsolatot vele és keress valakit, aki majd kiborul neked ha 15 perc után nem írtál. Akkor majd megérted, hogy milyen rohadtul kiábrádító tud ez lenni.
2021. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Sztem nem kell ezt így felfogni. Megértem, hogy hiányzik, tudni akarsz róla, de fogd fel, nem mindenki lóg a telefonon. Én sem. Nem szabad senkit elszámoltatni az idejével, főleg, ha már dolgozna. Qrtam már ki ezért randizós időszakban nőt. Engem idegesít ez a bárki bármikor elérhető állapot. Nem. Van életem, majd akkor megyek fel, amikor én úgy szeretném. Ismerősöm apja kapott okostelefont. Eldugta a szekrénybe, hogy kopjanak le róla, őt ne keressék, majd ő ha akar, keres embereket másképp. Sírtam a röhögéstől. 😂 33F
2021. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Én jól viselem. Párommal egész nap kapcsolatban vagyunk, de ő ritkán válaszol. Dolgozik, tanul, stb. Ha valami fontosat akarunk mondani a másiknak akkor felhívjuk egymást.
2021. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Megbolondulnál tőlem azt hiszem.


Van, hogy kiolvasok egy könyvet egy szuszra, és egész nap nem írok senkinek, mert örülök, hogy végre időm van rá.


Van, hogy 3 órán át mint egy leszedált kismajom ülök és bámulom a simpson családot.


Vagy 3-4 órán át vasalok, mert utálom, és mindig megvárom míg már igazán nincs mit felvenni ha nem csinálom meg.


De egy hajmosás is 1,5 óra, hát ha még kedvem van elnyúlni a kádban, akkor 2,5.


Vagy éppen tudom, hogy xy-nal ugyanazokat a köröket futnánk," szia, milyen napod volt? Stb" ,ami nekem borzasztó ingerszegeny néha, de attól még személyesen kedvelem az embert, úgyhogy ritkábban írok.


Olyan is van hogy lerakom valahol a telefonom, fogalmam sincs hol hagytam, de annyira nem hiányzik hogy keressem.


Vagy főzök.


Vagy egyszerűen csak elvagyok, vannak más ismerőseim is, és nem tudok egyszerre X emberre figyelni.


És ez tényleg csak pár dolog ami mondjuk az elmúlt 3 napban megesett velem. Ezek akkor is így vannak, ha igazán kedvelek valakit, egyszerűen nincs hozzám nőve a telefon meg az állandó chatelés, üres időtöltés sokszor. Az embereknek van élete, főleg ahogy elhagyják a 14-6 éves kort, nem igazán az a prioritás a legtöbb esetben, hogy 5-10 percenként chatelgessenek.


Ha ettől függetlenül személyesen minden rendben van, akkor ne aggódj ezen.


Viszont azt is tudni kell felismerni ha valakit nem érdekelsz, csak nem akar/tud megbántani, vannak emberek akik képtelenek nemet mondani, ezért inkább visszairnak/ belemennek egy-egy találkozóba de nem lelkesek. Ezt viszont ennyiből lehetetlen megmondani, neked kell tudni.


Mondom, én akkor se írok gyakrabban az embereknek ha éppen halálosan szerelmes vagyok. Ez nagyon az adott embertől függ.

2021. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Tökéletesen egyetértek az előttem szólókkal, de a kérdezőt is meg tudom érteni. Az én személyes kedvencem, amikor azonnal elolvassa az üzenetemet, de majd csak 6 óra múlva válaszol. Ha vkinek nincs ideje írni, telefont nyomkodni, akkor olvasgatni se legyen már ideje az üziket. Szerintem.
2021. máj. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd ott.
2021. máj. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy legalább ennyi netto időt akkor tudnék dolgozni huzamban, vagy időben tudnék lefeküdni aludni es nem lennék miatta fáradt másnap, és nem maradnék le a háztartással, és nem kéne lelkiismeretfurdalást sem érezném és azt sem, hogy egy labilis jellem, aki mindig bizonytalan a kapcsolatunkban, ergo saját magában az valszeg.
2021. máj. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!