Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki le teudja írni hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le teudja írni hogy mi az oka hogy sok alacsony lány a hozzá sokkal magasabb fiúkhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Most van egy lány akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz ő kb 160 én 190 magas vagyok,de nagyon tetszik nekem is az hogy ő alacsony, neki meg az hogy én magas vagyok.

Pontosan miért van ez?

Pedig sok hátránya lehet ennek pl csókolózáskor.


2021. máj. 13. 11:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Komoly hatrany mi? Neked sem volt meg az eletedben problema, ami hatranyt okozott. Akkor tudnad, hogy mi a hatrany szo jelentese.
2021. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
60%
Így vagyok most épp én is. Nekem a szexben imponál. Neked miért?
2021. máj. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%
Aki szexelt már 30-40 cm-es magasságkülönbséggel az tudja hogy ott pl semmilyen hátránnyal nem jár ha nagy a különbség.
2021. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%
Genetikusan beivódott a nőkben, hogy nekik erős, magas, izmos, nagydarab férfi kell. Mert tudják, hogy életképtelenek, fizikálisan és mentálisan egyaránt. [link]
2021. máj. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Magasabbról jobban látni a prédát, ezért a magas férfi jobb vadász.


A múltban voltak olyan nők, akik az alacsony férfiakhoz vonzódtak, és léteztek olyanok, akik a magasokhoz.

Az alacsonyhoz vonzódok, azok alacsony pasikat választottak maguknak, akik nem tudtak olyan jól vadászni és a gyerekük és családjuk később nagy eséllyel meghalt. Így ezeknek a nőknek az utódja meghalt és nem ment tovább a génje.


A magashoz vonzódó nők, azok magas pasit választottak maguknak. Akik magasról jobban látták a prédát, hosszabb lábbal gyorsabban futottak, messzebbre dobták a követ/dárdát stb. Jobb vadászok voltak.

Ezért később nagyobb eséllyel tudták ellátni a családjukat. Ezért a nők utódjai túl élték és azok is a magas pasikhoz vonzódtak aztán.

stb... stb...

Tehát genetikailag kódolva van ez a nőkben.


Röviden: Evolúció.



ui.: A férfiakban a csipő-derék arány van kódolva így.

2021. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

alapvetoen minden no a jokiallasu, magas ferfiakhoz vonzodik, mert egyszeruen ez nez ki jol, ez a ferfias, ettol erzi magat ‘vedelmezve’. persze egy alacsonyabb ferfi is lehet ferfias, jokiallasu, de azert valljuk be, egy ugyanolyan testfelepitesu pasibol a 185 centis mutatosabb, mint a 165 centis.


en mondjuk magas no vagyok, tehat alap, hogy a magas ferfiakhoz vonzodom, de mondjuk nekem is jobb, ha nem 3-4 centivel magasabb, hanem mondjuk 10-15-tel. tudat alatt ettol erezzuk magunkat ‘torekenynek’ a pasit meg ‘erosnek’. evolucios okok.

2021. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%

Azért megy a kettős mérce rendesen. A nők ALAPBAN elvárhatják, hogy a férfi magas legyen, sőt, ne is merjen rájuk nézni egy...már lassan a 180 is kevés lesz nekik pasi.

De ha közli a pasi, hogy kéne venni cicit, na akkor a pasi lesz a szexistabetegperverzállatféreg.

2021. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

A magas férfi slankít. 🙈🙃

Mellettem ő a nagy, erős férfi, aki mellett én lehetek a gyenge, törékeny nő. Tetszik, hogy mekkora keze van, az enyém elveszik benne. Mikor hozzá bújok, pont a mellkasára tudom hajtani a fejem. Hallom a szívverését. Tetszik, hogy mennyivel erősebb nálam. Simán ölbe tud kapni. Csokolózasnál sose volt gond, lehajol vagy felemel. Az ágyban meg semmi jelentősége.

2021. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

#7: a kulonbseg az, hogy a kis mell nem hatrany vagy valami negativum, nagyonis szexi, csomo ferfi kifejezetten szereti.

de persze felolem mindenki azt var el, amit akar, de amig egy kismellu no lehet top10-es no, egy alacsony pasi nem. a mellmeret amugysem annyira szembetuno mint a magassag.

de gondolom, betalalt, mert alacsony vagy:(

2021. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

7-es, neked pont ugyanannyira van jogod arra, hogy ne gyere össze olyannal, akit nem tartasz vonzónak. Ha mellméret alapján szűrsz, te dolgod, de azt senkitől nem várhatod, hogy a kedvedért megműtesse magát. Az ő teste, azt csinál vele amit akar.

Amúgy megjegyezném, hogy rengeteg 180 alatti férfinak is van barátnője, felesége, szóval nem kell azzal jönni, hogy de minden nőnek csak a 180+ a jó, azalatt rá se néznek.

Nekem is van 2 kimondottan alacsony férfi ismerősöm (olyan 160-165 között vannak) és mégis mindkettőnek komoly kapcsolata van. Igen, alacsonyabb lányokkal. Ja és külsőre átlagosak és az anyagi helyzetük sem kiemelkedő, nem emiatt.

2021. máj. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!