Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Uraim, volt már nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, volt már nálatok magasabb nőtök, hölgyeim, volt már nálatok alacsonyabb pasitok?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok nyitottak erre a felállásra? Van itt, aki most van ilyen kapcsolatban? Mennyire látványos ez a különbség, minden simán ment, vagy egyikőtök nehezebben ment bele?


Engem nagyon zavarna, és nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni (hazudni meg nem fogok), de ismerek párokat, akik nyitottak rá, és náluk működik. Aki itt magas nőként vagy alacsony pasiként el van keseredve, mennyire ragaszkodik hozzá, hogy egy kapcsolatban a férfi legyen magasabb?


2015. aug. 13. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. 1 évig voltam egy nálam másfél fejjel alacsonyabb, mozgássérült férfi barátnője. Járt,csak dülöngélve és lassabban. A távolság miatt lett vége. Azóta eltelt 10 év, de benne van a top3ban, amilyen boldog mellette voltam.
2015. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből sosem csináltam nagy dolgot. :)) 4 férfi volt az életemben, ebből 1 volt csak magasabb mint én, de ő is csak 2 cm-el, a többiek 173-175 körül voltak.(Én 180 cm vagyok ). Engem egyáltalán nem zavart, és őket sem.Nekem nem tűnt fel, vagy nem volt zavaró, de lehet azért, mert vékony vagyok, a párjaim pedig erősebb testalkatúak voltak. Sőt még az se zavarta őket, ha magas sarkút húzok. Igazából szerintem ez csak ezen múlik, hogy Te magad megvagy-e elégedve magaddal, és az alacsonyabb fiúnak sincsenek önértékelési problémái. Ha két ember nagyon szereti egymást, nehogy már azon az 5-6-10 cm-en múljon...
2015. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálam alacsonyabb pasival sosem,mert az már nem is pasi,hanem gyerek :D 158 cm vagyok :D Volt egy pasi 155 cm volt,egyszerűen nem látom férfiasnak egyáltalán.
2015. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagy magasságkülönbség zavarna, de amúgy általában vagy velem egy magasságú, vagy 1-2 cm-vel alacsonyabb barátaim voltak (170 cm).
2015. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt, kb pár centivel magasabb volt a csaj, mint én.


26/F

2015. aug. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
150 cm nő vagyok, logikus módon nem jártam alacsonyabb pasival :)
2015. aug. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 hónapig jártam egy röplabdás csajszival és kb ugyanolyan magasak voltunk. Először szándékosan nem vett fel magassarkút, mert hogy ciki lesz, ha magasabb nálam. Erre azt mondtam neki, hogyha feltűzi a haját már avval is magasabbnak tűnik, szóval nyugodtan vegyen fel magassarkút mert nekem úgy még jobban fog tetszeni. Állítólag jól néztünk ki egymás mellett..... :)

Ami nagyon jó volt, hogy minden kézre esett és imádtam vele csókolozni, mert az is sokkal kényelmesebb volt.

2015. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én 151cm vagyok, és 30 évesen már nem fogok nőni, apám 170, és valahogy furán érezném magam egy apámnál alacsonyabb pasival, különösen, mert öcsém is túlnőtte apámat. "Gyerekek" lennénk mellettük, és apámmal így sem túl jó a kapcsolatom, valahogy van bennem egy olyan érzés, hogy a párom legyen apámnál dominánsabb, és magasságban is.

Én a magasságomat tudomásul vettem, de jó lenne kicsit magasabbnak lenni, többnyire hátrányként éltem meg.

Lehet, hogy ez így nektek kívülállóknak furcsán hangzik, én még nem tudtam mással magyarázni, miért nem tudok vonzódni egy alacsony pasihoz, amit magamban is legfeljebb tudomásul veszek, az másban is taszít.

2015. aug. 13. 10:18
 9/13 A kérdező kommentje:
De azért kíváncsi vagyok, mások hogy élik meg ezt a helyzetet, meg tényleg, mennyire nyitottak mások arra, hogy a nő lenne a magasabb. Az itt panaszkodó alacsony pasik véleményére is kíváncsi lennék, nekik beleférne-e, vagy ragaszkodnak hozzá, hogy ők legyenek a magasabbak.
2015. aug. 13. 10:20
 10/13 anonim ***** válasza:
No vagyok, es 1 evig voltam egyutt egy nalam alacsonyabb ferfivel. Idosebb volt nalam 10 evvel, es lenyegeben o tanitott meg igazi nokent viselkedni es elni. Ez mar tobb, mint 10 eve volt, de abszolut emlekezetes maradt szamomra ez a kapcsolat. Boldog voltam vele! :) (Amiatt lett vege, h a korkulonbseg miatt mas szinten volt az eletunk; neki mar jol meno vallakozasa volt, en meg egyetemre jartam, es pont akkor jott ossze egy tobb, mint 1 eves kulfoldi ut).
2015. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!