Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim, ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Adott hogy a nő aki tetszik kapcsolatban van, de nem érzi magát jól benne, sokat veszekednek nem értik meg egymást illetve hogy kinek mire van szüksége. Ekkor egy férfi akivel régóta jóban vagy, tudod hogy nagyon jó ember, nem is néz ki rosszul a nő bevallása szerint, és elmondaná a férfi hogy szeretne többet, mint szimpla barátság. Mit reagálnátok erre?
2015. máj. 18. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék ilyen helyzetben, mert ha rosszul működne a párkapcsolatom, akkor próbálnám megoldani, ha meg nem sikerül, akkor elválnánk békével a barátommal.

Ha párkapcsolatban vagyok, azt azért teszem, mert szeretem az illetőt akkor is, ha vannak veszekedések. Ezeket jó kommunikációval legtöbbször meg lehet oldani.

Soha nem azért vetek véget egy kapcsolatnak, mert egy másik srác érdeklődik irántam, hanem mert esetleg nem illek össze az adott személlyel.

2015. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudni kéne, szereti-e még a nő azt a férfit, akivel kapcsolatban van? Ha esetleg már nem szereti, akkor miért van még vele kapcsolatban?

Mert ezektől függhet a válasz.

Volt már rossz kapcsolatom, amiben nem éreztem jól magam, sok volt a veszekedés is, mégsem adtam volna fel senki kedvéért, mert még mindig szerettem az illetőt.

2015. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a hölgy, szégyelleném magam, amiért kívülről olyan bizonytalannak és önzőnek tűnök, hogy benne maradok egy kapcsolatban csak azért, mert nincs jobb. Persze gyenge jellegű nők/férfiak pont ezt csinálják, de velük nem is érdemes kezdeni. Az én reakcióm valószínűleg kimért és visszafogott lenne, mert bár barát, nagyon haragudnék rá, amiért ilyen jellemnek tart, és megpróbálja kihasználni a helyzetet. Egy barát ilyen esetben támogat, hogy helyrejöjjön vagy megszakadjon a párkapcsolatom, amelyik számomra előnyösebb, nem pedig azt tartja szem előtt, hogy ő hogyan jönne ki legjobban a helyzetből.
2015. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a fő kérdés mit csinálna a nő.Mert ha egy ilyen kapcsolatban van,lehet hogy lepattan egy ilyen szituban a baráthoz.A barátnak kell azon elgondolkoznia,és felismernie a helyzetet,hogy ezt a nő csak kényszerhelyzetből csinálja,mert nincs ló jó a szamár is alapon,vagy azért van vonzalom/érzelem is az egész mögött.Mert ha csak kényszerből teszi,eltelik egy kis idő,megerősödik lelkileg mindenhogyan,aztán lepattan majd egy olyannal,aki iránt érzelmeket fog táplálni.
2015. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a nő érzelmeket táplál a pasi iránt,akkor lehet egy lökést adna a nőnek,hogy lépjen ki az amúgy is rosszul működő kapcsolatából.Mégis azt gondolom embere válogatja.Láttam már több ilyen szitut is.Volt ahol a nő menekült,volt ahol első látásra beleszeretett másba,de a pasi nem,mert lépni,tartott a nő barátjától.Aztán végül mindegyik ugyanúgy sült el.... a mindegyikőjük összejött a másik pasival,azt gondolom helyesen tették:) Azóta is boldogok.
2015. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En no vagyok es ha kolcsonos lenne az erzes akkor belemennek:-)
2015. máj. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!