Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyeim, mennyire jön be, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Hölgyeim, mennyire jön be, ha a férfinak az a legfőbb életcélja, hogy alkoholista legyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 03:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Las Vegas végállomás, jó film:D

Láttad? Ha nem, nézd meg ;)

2015. jún. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ember? Amúgy semennyire sem. Egy alkoholista pasi sokszor agresszív is, kinek hiányzik, hogy félni kelljen otthon? Ki akarná finanszírozni, hogy az élete szerelme tönkre tegye magát?
2015. jún. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmennyire nem jön be. kb olyan ez mintha azt mondanád hogy gyilkos akarsz lenni vagy hogy jártál a holdon... nem hihető
2015. jún. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt feldobná egy randin, nem lenne több.
2015. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer életemben azt hittem,találtam egy olyan férfit,akit átsegíthetek lépni a saját hülyeségén,és erre kiderült,hogy olyan,mint amit a kérdésben leírtál.Ebből senki nem kér hosszú távon szerintem.
2015. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez rendkivul szexi, mindig ilyen pasira vagytam. Remelem, a vegen ossze is ver!
2015. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden nő álma.
2015. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!