Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az furcsa, hogy ha egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az furcsa, hogy ha egy 16 éves fiúnak 14 éves barátnője van és a fiú kb 175, míg a lány kb 1,5 fejjel alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Ma voltunk plázába szórakoztunk a padon és mindenki olyan furcsán nézett engem miközben csak 2 év van köztünk, lehet, h azt hitték pedo vagyok?

2015. febr. 10. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
azért néztek téged mert látták rajtad, hogy furán érzed magad és nem értették, hogy miért érzed magad furán
2015. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 supra01 ***** válasza:
Nyugi, semmi gáz. Ne törődj vele, ha bámulnak!
2015. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:
A 175-nél másfél fejjel alacsonyabb az kb 135-140 cm. Ez alapján a barátnőd eléggé kisnövésű lehet, ami alapból feltűnő. De arra nem gondoltál, hogy nem az ő magassága, hanem a padon baromkodás keltette fel az emberek figyelmét?
2015. febr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát saccolni nemigazán tudok de ebből is az alsó határ inkább a mérvadó.
2015. febr. 10. 20:36
 5/5 anonim válasza:
16 vagy és 14 a barátnőd !?????! KÖSZÖNÖM !!!!! REMÉNYT adtál nekem ,én is 14 vagyok és 16 éves fiú tetszik ,de azt hittem semmi esély h reménytelen.... ,de akkor van remény !! KÖSZÖNÖM :D feldobtad a napom :D
2015. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!