Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Uraim, volt már nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, volt már nálatok magasabb nőtök, hölgyeim, volt már nálatok alacsonyabb pasitok?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok nyitottak erre a felállásra? Van itt, aki most van ilyen kapcsolatban? Mennyire látványos ez a különbség, minden simán ment, vagy egyikőtök nehezebben ment bele?


Engem nagyon zavarna, és nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni (hazudni meg nem fogok), de ismerek párokat, akik nyitottak rá, és náluk működik. Aki itt magas nőként vagy alacsony pasiként el van keseredve, mennyire ragaszkodik hozzá, hogy egy kapcsolatban a férfi legyen magasabb?


2015. aug. 13. 07:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én mindig is magasabb pasit szerettem volna, de úgy hozta a sors, hogy alacsonyabb lett a barátom :)

néha zavar, de nem tudok mit tenni, attólmég szeretem! :)

173 cm lány vagyok, ő kb 160 cm :)

2015. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
178 cmes lany vagyok, egyszer volt alacsonyabb (kb fel fejjel) baratom, es egy idő utan zavaró volt. Lehet azert is mert én nem vagyok nádszál, o meg eleg vékony volt. Nekem eleg volt egyszer kipróbálni, nem szeretnek alacsonyabb pasit. (regen nagyon sokat csufoltak a magasságom miatt, es egy magasabb paso mellett legalabb nem erzem magam trollnak :)) 21
2015. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
192 cm körül vagyok, a legalacsonyabb barátnőm 175 cm volt :)
2015. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!