Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki le teudja írni hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le teudja írni hogy mi az oka hogy sok alacsony lány a hozzá sokkal magasabb fiúkhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Most van egy lány akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz ő kb 160 én 190 magas vagyok,de nagyon tetszik nekem is az hogy ő alacsony, neki meg az hogy én magas vagyok.

Pontosan miért van ez?

Pedig sok hátránya lehet ennek pl csókolózáskor.


2021. máj. 13. 11:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
64%

18.-nak.


Mert hány mai 25-35 közti férfinek van 50+M lakásra?

2021. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
ezt ugy mondod, mintha egy magas ferfi nem kereshetne jol, csak az alacsony:D ha mar valasztan kell, inkabb a magas pasimmal setalnek be hitelt felvenni, mint az alacsonnyal. de ennyi erovel ez is elszinesseg, nem? hogy a masik anyagi helyzetet nezzuk.
2021. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Korábban az egyik válaszoló írta le szerintem nagyon jól, magas férfi mellett törékenyebbnek érzi magát a nő. Én igazi törpecirkáló vagyok a 156 centimmel, és volt 185+ centis exem. Nagyon jó érzés volt, hogy pici vagyok, és törékeny hozzá képest. Férjem 170 centi, ami hozzám képest nyilván még mindig magas, de érezhető a különbség. Sokkal háklisabb vagyok arra, hogy mit eszek, mennyit mozgok, és hogy véletlenül se hízzak el, mert elég hamar kellemetlenül érezném magam (bár 49 kilóval nyilván nem keveset kellene híznom ehhez). Ez sem hátrány, mert jó dolog odafigyelni az embernek magára. De nem feltétlenül kényelmes. Ha pedig a nő a magasabb, vagy közel egymagasak, nyilván kellemetlen tud lenni emiatt az érzet miatt. Ezzel a felosztással sincs semmi gond szerintem, csak nyilván az átlagtól eltérőbb hozzáállás kell mindkét fél részéről, emiatt ritkább is lesz.
2021. máj. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Azért az alacsony nők sem szépek. Egy 180-190 centiméter magas nő, hosszú lábakkal, na az vonzó, de egy törpetacskó?
2021. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Én sosem vonzódtam a magas pasikhoz nálam a 180 cm a maximális magasság amit még vonzónak tudok tartani. Nekem az ideális inkább ilyen 170 cm körüli. A volt férjem 165 cm magas, de imádtam. Utána voltam magasabb pasival is (185), de nem igazán lett a kapcsolatból semmi. Nem a magassága miatt, el tudtam ettől tekinteni. Szóval a magasság ilyen huszadrangú tényező, mert a vonzalom még ezer más dologtól függ. De nem minden alacsony nőnek a magas pasik az esetei.
2021. máj. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is körülbelül huszadrangú tényező a magasság, ismerkedés szempontjából.
2021. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
52%

#26


Ezt a mondatot amúgy a nők főleg úgy fejezik be, hogy "Ha magasabb nálam a pasi."


szóval én főleg azt tapasztalom, hogy a nőknél egy hapsi nagy átlagban mindig magasabb. Ezért a nőnek nem számít, hogy a pasi 170cm vagy 190cm, mert a nő kb 164 cm körüli (átlagban) a pasi meg 176cm átlagban.


De ha egy átlagos csaj 164 cm és találkozik egy nála alacsonyabb 160cm-s psaival, akkor nem veszi "emberszámba". vagy ember számba veszi, de nem FÉRFInak tekinti, hanem kisfiúnak.


Ha lehetséges, akkor ne azzal vagdalkozzatok visszarám, hogy biztos komplexusos alacsony srác vagyok. Nyugi elvagyok a 179cm-mel. Nem volt problémám a magasságommal sose. Csajom 169 cm. Pont 10 cm-vel vagyok magasabb nála, szóval minden oké.


CSAK azért írtam, mert én ezt tapasztaltam eddig a világból. Aztán ezt a következtetést vontam le. gondoltam megosztom Veletek.


24F

2021. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

#24 Egyiknek se kellenél.😆 A 180-190 cm magas nőknek te vagy a törpetacskó.

Üdv, egy 178 cm magas lány :D

2021. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Mi ez a szamonkero hulyeseg? A genetikai szelsoseg, minden mas szelsoseghez hasonloan, komoly elutasitast valt ki mindenkibol. A gnom, torzszulott, egyeb fizikai hatranyokkal rendelkezo emberek mindig is megszenvedtek a parkeresest. Akkor is, ha bociszemekkel neznek, hogy miert?
2021. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!