Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki le teudja írni hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki le teudja írni hogy mi az oka hogy sok alacsony lány a hozzá sokkal magasabb fiúkhoz vonzódik?

Figyelt kérdés

Most van egy lány akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz ő kb 160 én 190 magas vagyok,de nagyon tetszik nekem is az hogy ő alacsony, neki meg az hogy én magas vagyok.

Pontosan miért van ez?

Pedig sok hátránya lehet ennek pl csókolózáskor.


2021. máj. 13. 11:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
19%
Nem rosszak a kis mellű lányok, ez is elég cuki, elég ekkora mell: [link]
2021. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
60%

Amúgy az is érdekes kérdés, hogy ha egy Pasi alacsony, akkor valószínűleg az apja is alacsony volt.


Szóval ha az alacsonyságot okolja (ami sajnos tud jogos lenni, de ez egy szempont az húszból), akkor arra vajon mi a válasza, hogy bezzeg az apjának összejött alacsonyan is.


Talán neki volt valami más, amit fel tudott mutatni, hogy megdöngesse az anyját?

2021. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
72%

Én még mindig nem értem, hogy ha valakinél ennyire fontosak a külsőségek, akkor azzal a személlyel miért szeretne bárki is összejönni?

Miért veszi bárki mérvadónak egy egyértelműen felszínes ember véleményét?

A magasság tényleg csak egyetlen szempont a 30ból, és akinél ez elsődleges fontosságú, azt egyszerűen képtelen lennék komolyan venni.

2021. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

#13 De miért volna bűn vagy rossz dolog, ha a külsőség határozza meg egy bizonyos mértékben a fizikai vonzalmat?


A barátnőmnél 10 cm-vel magasabb vagyok, és gyakran elmondja, hogy örül, hogy magasabb vagyok nála, mert ha alacsonyabb lennék, akkor nem biztos, hogy így vonzódna hozzám.


Ahogy én is örülök, hogy nem kövér és nem 70-80 kg vagy több, hanem 60 alatt van. Mert én meg akkor nem vonzódnék hozzá ennyire, ha durván túlsúlyos lenne.


És most lehet jönni azzal, hogy mi lesz, ha elhízik, de addigra már együtt leszünk jó pár évet és a szeretetkapcsolat már most kialakult köztünk így is. De a VONZALOM az nem egy olyan dolog, amit Te döntesz el. Az vagy van vagy nincs.


Én a karcsú lányokhoz vonzódom. (MINT OLY SOKAN MÁSOK... kövezzetek meg)

Van pasi, aki a pasikhoz vonzódik, bezzeg azoknak lehet.


A barátnőm meg a nála magasabb hapsikhoz vonzódik jobban. Az alacsonyabbakra annyira nem gerjed.


De ez ugye egy szempont, és a viselkedésem az, ami miatt igazán SZERET (és nem a vonzalom része ez). És a szeretet pedig tovább fokozza a vonzalmat.


24f

2021. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

#13. oke, en meg egy vallamig ero pasit lennek keptelen komolyan venni.

nem kell itt alszentkedni, mindenkinek megvannak a kulsovel kapcsolatos preferenciai. kinek a magassag, kinek a suly, kinek a mellmeret.. ettol nem feltetlen lesz felszines valaki. tudod, ezt ugy hivjak fizikai vonzalom es belenk van kodolva. most arrol lehetne orakig diskuralni, hogy mi van akkor, ha pl. megismerek egy pasit, aki csak velem egymagas, de amugy tokeletes.. nyilvan vannak esetek, amikor az ember merlegel es esetleg kompromisszumot kot, de alap preferenciam az, hogy a ferfi legyen kb 10 centivel magasabb. ettol nem vagyok felszines.

2021. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#14 Bizonyos mértékben a külsőség határozza meg a fizikai vonzalmat. Igen. Viszont nem szabad leválasztani a külsőséget az emberről. Az ember a külsejével együtt az, aki. Mindenki az adottságaival születik és él.

A kövérség nem egészséges és legtöbb esetben az ember tehet róla. (tudom, hogy nem mindig) Mindenkinek küzdenie kell a testi egészségéért, van akinek kevesebbet, van akinek többet. Nem tudom, ez hogy jön ide.

2021. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
És amikor a jó magas párotokkal bementek a bankba, mert lakáshitel kell, akkor ott mit kérdeznek a lapon? A magasságot, vagy a jövedelmet?
2021. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

#17 Ha hitelt kell venni?

Pff.


Miért nem olyannal jössz össze, akinek nem kell hitel sem, mert olyan a jövedelme?

2021. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
Erről beszélek. Te képtelen lennél valakit komolyan venni egy külsőség miatt. Ez rendben van. Viszont nem mindenki ilyen és én azokhoz szóltam, akik szoronganak az olyanok miatt, mint te.
2021. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19-es válaszom a 15-ösnek ment.
2021. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!