Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiakartam írni egy sajnáltatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakartam írni egy sajnáltatós kérdést amivel kifacsarok szimpátiát mint a narancsból a nedüt , de azt hiszem nem visz előre azt nem kérdezem , hogy hogyan szerezzek barátnőt , mert nincs kedvem harcolni azért amit nem tudnék megtartani?

Figyelt kérdés

Helyette azt kérdem mit tegyek , ha romokban az önbecsülésem?

Szoktam irogatni magamnak hogy okos vagyok stb. Meg hallgattam megerősítő videókat de azt hiszem több kell. Csak azt nem tudom mi?

Hogyan lehet önértékelést szerezni? Esetleg ha elkezdem ápolni magam adni magamra? Vagy miként?


2021. ápr. 6. 07:04
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Még kicsit aludj vissza inkáb, olyan borús az idő.

Napsütéssel érkezik a szerelem.

2021. ápr. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)
2021. ápr. 6. 07:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sportot, edzést próbáltad már?
2021. ápr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az tényleg jó felírom próbáltam igen de főleg csak súlyzózok fekvőtámaszozok de beveszem a futást is
2021. ápr. 6. 07:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tuzz ki egy celt es hajtsd vegre. Pld fuss le egy maratont. Hannekem 100 kiloval sikerult, neked is menni fog :) Na az ugy helyrepattintja az onbecsulesed mint a huzat
2021. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vannak céljaim csak csillagászatiak talán pont evvel van a baj lekéne bontanom kisebb célokra köszönöm amúgy grat a maratonhoz!🙂

Ez a legnagyobb feladatom elérni a céljaim ezt is felírom

2021. ápr. 6. 07:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Googleba nezz utana annak hogy kell jo celokat kituzni, ha csak elerhetetlen celokat tuzol ki sose ered el oket. Lepcsozetesen kell felepiteni oket. Pld futas:

1. Cel lemesz a furopajara es hazamesz

2. Setalsz efy kort a futopalyan

3. Kocogsz kicsit es setalsz

...


150. Futsz egy felmarathont

...

200. Futsz egy marathont

2021. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megnézem köszönöm szépen!🤘

Nekem inkább az a célom ,hogy harmóniában éljek az emberekkel úgy választani másokat hogy közben magam is választom és fordítva.

2021. ápr. 6. 07:41
 9/9 A kérdező kommentje:
Általában vagy magamat nyomom el vagy a saját akaratom tolom.
2021. ápr. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!