Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselitek/viselnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek/viselnétek, azt ha a párotok, csak 4-5óránként írna vissza messengeren, pedig tudna írni? Illetve hogyan beszéltetitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk, de 98% esélyt látok arra, hogy össze jöjjünk.

Folyamatosan jelzi felém, hogy tökéletesnek tart.

Ha személyesen találkozunk, szinte mindig én dumálok, próbálom beszéltetni, de csak egy keveset beszél.

Intelligens és céltudatos, szóval nem az miatt nem beszél, mert nem tud.

De ez még bele fér, lehet egy kis idő után ki bontakozna, és még nállam is többet fog beszélni.

A gond az, hogy az én részemről meg ingott egy kicsit a dolog, hogy tényleg akarok e kapcsolatot...

Hozzá szoktam, hogy akármilyen csajjal beszélgettem, mindig azonnal válaszoltak, haverok is 5 max 10perc mulva.

De ő mindig órákig elhúzza...

Amit tudok, hogy nincs mobil netje, és van élete... hétfő suli után még német nyelv suli, utána még modell órák kedden, és pénteken matek órák pluszba, mert emeltezik...

De 20után tudom, hogy már semmit nem csinál... és igazából semmit nem tudok azzal kapcsolatban, hogy miért ír csak 22után...

Mivel korábban kell fel, mindig rám szokott írni, hogy jó reggelt, és meg kérdi hogy hogy aludtam... ennek örülök, de valamiért nem akarok úgy bele menni egy kapcsolatba, hogy soha nem tudom mi van vele... pl. Hétfőn elmaradt az utolso 3órája, így délben haza ért, akkor írt is, de utána vagy 4-5óráig nem írt semmit, és ilyenkor be indul a hülye fantáziám, hogy most vajon mit csinálhat..

Jó tudom! Még együtt sem vagyunk, de nem tudom, hogy érdemes lenne e bele vágni egy olyan kapcsolatba, ahol alig ha fogok tudni bármit is a páromról...

Ma este furcsa volt az ahogy válaszolgatott(sok mindent figyelmen kivül hagyott, és csak röviden válaszolt)

Meg kérdeztem van e valami gond, de azt mondta nincs, csak most nincs kedve beszélgetni... nem is törtem magam rajta, és inkább elköszöntem


A lényeg, hogyan beszéltessek egy nőt? Valamint ti hogy fognátok fel az ilyes féle szituációt?


2021. máj. 20. 23:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképp beszéld meg vele! Ez simán lehet a "nehogy túl lelkesnek tűnjek" játszma. Ne kerülgesd tovább, hanem tedd egyértelművé, hogy őt akarod.
2021. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én simán ignorálnálak ezért. Ha már most ilyen uralkodó vagy, akkor milyen lehetsz párkapcsolatban? Bele se merek gondolni.
2021. máj. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%

Ha gyakrabban írna, gyakrabban válaszolnál és így gyakrabban látná mennyire borzalmas a helyesírásod.

Egyébként egy alakuló kapcsolatban ne akard már elszámoltatni minden percével.

2021. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#8

Sajnos sokszor elég ha megnyitom a face-t, máris megnyílik egy beszélgetés. Akkor is, ha nincs időm válaszolni, de még valóságban elolvasni se, csak a face közli hogy "láttam"...

(Munka miatt egész nap használom, de sokszor nincs időm magánbeszélgetésekre.)


Hát nem tudom... a munkaidő teljesen oké, de ha valaki csak mindig este 10-kor kezdene írogatni amikor már megyek aludni, akkor számomra evidens lenne hogy nem igazán érdeklem. Napi 2-3 üzenetből nem lesz soha rendes ismertség...

2021. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#5 vagyok újra. Még arra is gondoltam, mi van, ha a csaj abszolút depis valami miatt. Nincs kibekulve magával vagy a világgal, akkor is szokták azt mondani, hogy nincs kedve beszélgetni. Vagy csak veled nincs. Ezt neked kell kiderítened. 33F
2021. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
33%

Itt azért röhögtem: "de nem tudom, hogy érdemes lenne e bele vágni egy olyan kapcsolatba, ahol alig ha fogok tudni bármit is a páromról..."


Nem csak messenger van a világon, fel is lehet hívni, sőt mi több, létezik olyan, hogy fizikális kapcsolat, nemcsak netes. És még neked van pofád csóri csajt elszámoltatni az idejével... Nem való neked élő ember.

2021. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Akinek nincs ideje egy gyors üzenetváltásra, annak vajon hogy támad hirtelen szabadideje telefonon dumcsizni meg utazni egymáshoz és találkozni?

2021. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is olyan típus vagyok, aki rühelli a hosszas potyogest telefonon. Ad1: zsibbad fekve a kezem tőle, nyakam fáj Ad2: élőben imadok beszélgetni, találkozni szeretek az emberekkel, nem virtuális karakterekkel kommunikálni. Tehát időm, akaratom is van utazni is akár, vagy helyben összefutni, minthogy személytelenul potyogjek órákig.


33F

2021. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17# nem mindenki van beleb..ulva a netes csevegésbe, van aki a normális kapcsolatot szereti. De látom te is ilyen vagy, mint a kérdező, így akkor rád is vonatkozik, hogy inkább kezdjetek kecskével.
2021. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#19

Mellé, én ugyanis az élő kapcsolattartást kedvelem. :)

De ha valaki csak este 10-kor jut el oda, hogy ráér (pl. akivel a kérdező ismerkedik) akkor nyilván nem opció a személyes találkozó, kár ilyen helyzetben azt ajánlgatni.... :D

2021. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!