Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért várjátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért várjátok el azt, hogy mindent megtegyen értetek valaki, mindig kedves legyen, törődjön veletek, de ha neki kellenétek, akkor le van szarva?

Figyelt kérdés

Eddig minden lány barátom ilyen volt velem :/

vajon minden lány ilyen ?


2015. júl. 2. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi az a "minden lany"?

Amugy meg ne baratkozz lanyokkal.

2015. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szegénykém :( azért mert a lányok igénylik a törődést és nem akartak veled lenni ezért koptattak le. De nyugodtan barátkozhatsz nőkkel csak ne mindig a rosszakat fogd ki és próbálj nem beleszeretni
2015. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

10+ személy kb.


Eddig még nem találkoztam olyan lánnyal aki viszonozta volna a törődésem.

2015. júl. 2. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ez már csak így megy, a lányok mindent akarnak a semmiért cserébe.
2015. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen mi már csak ilyen sz,r szem,t emberek vagyunk...

Hallod ne itt siránkozzál már! Általánositás meg picsogás látom nagyon megy. LányBARÁTAID, szoval milyen törödést vársz? Én a fiubarátaimat meghallgatom és ök is engem. De nekem is van olyan fiu ISMERÖSÖM aki ugy gondolja mi milyen joban vagyunk de közben kurv,ra nem igy van. Nem gondolod hogy nem is vagytok joban? Lehet fárasztod öket...

De ha mégis igazad van akkor meg ne barátkozz velük és ne ápolgasd a lelküket..ilyen egyszerü :)

2015. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mert mi felsőbbrendűek vagyunk.
2015. júl. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"De nekem is van olyan fiu ISMERÖSÖM aki ugy gondolja mi milyen joban vagyunk de közben kurv,ra nem igy van."


Miért dumálsz olyanokkal, akikkel nem is vagy jóban ? Ugye hogy ugye... Inkább arról lehet szó, hogy egy ideig kényelmes a sráccal unaloműzésként dumálgatni, de az már nem kóser, ha valami személyes ügyben igénye lenne valamire (mert ANNYIRA azért nem vagytok jóban :) )


A kérdezőnek pedig, ez a tipikus. Gyakorlatilag jelenség. Még neve is van. Felhőztetés (barátzóna)

A nők számára amolyan önbizalomnövelő pasipótlék vagy, igénybe veszik azokat a "szolgáltatásaid" amikre egy férfitől számíthatnak, viszont cserébe nem adnak semmit, mert mint potenciális FÉRFI nem tartanak számon. Amolyan hülyegyerek státuszba raknak, valószínűleg a hátad mögött még ki is röhögnek, ha tőlük kérsz lélekápolást. Ez minden nőre jellemző.

Még a pici csúnyácskákra is.

2015. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5os vagyok.

Azert beszelgetek vele mert tesom csávojának a haverja es nem akarok vele bunko lenni. Ha osszefutunk utcan beszelek vele, meg koszonok neki hogy ne en legyen az alpari paraszt, de amikor irogat fbon arra nem reagalok, megsem veszi eszre magat. Szoval nekem o nem a baratom egyaltalan. Es irtam is hogy a fiubarataimmal meghallgatjuk egymast.

2015. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én megszoktam hallgatni a "lány barátaimat" de ők engem nem.
2015. júl. 2. 15:28
 10/14 anonim ***** válasza:

lánnyal csak dugással egybekötve barátkozunk

mi másért? ha haverkodni akarsz,ott vannak a férfiak,minden témát ki beszélhetsz velük


dugásra meg a lány barátok.Így megy ez,így lehet férfi és nő közt barátság,vagy úgy hogy nekem nem jön be :,D de az már csak távoli "barát".

2015. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!