Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak redflagek?

Figyelt kérdés
Mondjatok pár redflaget amit ha megtudtok egy nőről azonnal off, esélye sincs. Lehet szélsőséges is vagy nagyon alap, bármi jöhet, de kérlek csak komolyakat, ne olyat, hogy farka van stb.
tegnap 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%

Itt sokan nem értik a red flag kifejezést.


Projekciók, traumák, szisztematikusan ismétlődő beragadt működésmódok, elakadások lehetnek ilyenek valaki olyan számára, akik másféle területen fejletlenek és ösztönösek.

tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
A külső jegyek nem igazán számítanak red flagnek. Hiszen ha valaki nem jön be, mert duci vagy ha piercingje van és zavar, akkor alapból se tetszik. Ha az ilyesmi meglepetés az első randin, ott veled is baj van, nem jól ismerkedsz.
tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

-Ha állandóan az exéről beszél az első randin


-Ha beszélek hozzá és közben folyamatosan a telefonját nyomkodja


-Volt olyan,hogy egy étterem külső részén kávézgattunk és állandóan rám fújta a dohány füstöt

( szóltam neki és akkor még szinte ő volt megsértődve)

De ennyi esze mindenkinek lehetne szó nélkül is,hogy nem fújom dohanyfüsttel tele a nemdohányzó arcát.

tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%

Nekem talán a legnagyobb redflag, ha annyira társasági ember, hogy egyfolytában valahol máshol van, ahol idegenekkel ismerkedik meg, több tucat férfi barátot tart, szingli férfiakkal teli társaságokkal jár hajnali 2-ig sörözni, találkozgat velük kettesben is, velük megy nyaralni, programokat szervez velük baráti alapon.

Még ha tökéletes is a bizalmam és tudom hogy engem szeret, ezzel a kiterjesztett kapcsolati hálóval biztosan rá fog találni egy nálam jobb férfira, aki az ismeretlenség varázsa miatt elképesztően vonzónak tűnik majd számára, és csak idő kérdése hogy előjöjjön a "megismertem valakit az XY eseményen és történtek dolgok". Nem tudnék állandóan rá vigyázni, mellette lenni, hogy ne hódítsák meg ismeretlenek, miközben a világot járja.

Nagyon erős öntudatosság kell ahhoz, hogy amikor érzi a szerelmet egy ismeretlen férfi iránt, aki hódítja őt, felismerje az újdonság varázsát, ami elkábította.

Szóval ez egy red flag, mert soha nem tudnék elég érdekes maradni hosszútávon, versenybe kelni mindenféle jöttmenttel.

tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14 mi a fene, mintha magamat látnám/hallanám, ezt én is irhattam volna szó szerint :D
tegnap 21:53
 16/19 anonim ***** válasza:

KÜlsőre: durván elhízott, igénytelen, "vakolja" magát és mindenféle extrém szarsággal foglalkozik csak e tekintetben: pl. állandó undorító "karmokat" rakat fel (műköröm), durva sminkelés éjjel-nappal, mindenféle extrém hajfestés.

Belsőre: tanulatlan, prosztó viselkedés, bunkó, flegma, lenéző, abszolút tájékozatlan a világ dolgait illetően, borzasztó beszűkült érdeklődési kör.

Egyéb: hírhedten sok partnere volt, megcsalta a korábbi párjait, boldog boldogtalannal összefekszik/feküdt, gyereke van (főleg ha több és még inkább ha több apától)

Nem dolgozik de nem is tanul, elvárja hogy eltartsák, csak bele akar ülni a jóba. Irreális elvárások a férfi felé, amelyeket ő sem képes megugrani.

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Azért remélem nem ugyanazon lány által szenvedtünk ettől :P
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 privbe ird le a monogramját😂
tegnap 22:21
 19/19 anonim ***** válasza:

Hideg távolságtartó kb. emancipált dolgozó nő, aki azzal kel és fekszik hogy őt elnyomja a férfi társadalom.

Ha nincs stílusa. Igénytelenül öltözködik, nem tudja összeválogatni a ruhatárát.

tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!