Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak redflagek?

Figyelt kérdés
Mondjatok pár redflaget amit ha megtudtok egy nőről azonnal off, esélye sincs. Lehet szélsőséges is vagy nagyon alap, bármi jöhet, de kérlek csak komolyakat, ne olyat, hogy farka van stb.
ma 20:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Segítek kérdező:

- Túlsúlyos



Ezen kivül, semmilyen redflag nincs....

ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

-Túlsúlyos

-Dohányzik

-Nem szereti a gyerekeket (nekem van, inkább olyat keresek akinek szintén)

ma 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ultra nagy redflag mostanra már az, ha szó szerint mindig mindenben áldozat volt. Ha ő mindig mindenben 100%-ig ártatlan volt, de mégis valahogy az egész világ őt üldözi, és az ő elpusztítására törekszik. Ezen kívül ha rosszindulatú játszmázást tapasztalok nála, húzd meg ereszd meg játékot. Mostanra már az is inkább oda vezetm hogy köszönöm ezt nem kérem, viszlát. Kifejezetten rossz hatással van rám az ilyen, szóval aki ezt űzi, azt egyszerűen nem engedhetem be az életembe. A hazugságokat is eléggé red flagként kezelem, de ott szelektálok, és vizsgálom a motivációt is, az alapján döntök. Ezen kívül ha vannak még jelenleg is tartó ex problémái, az is átmeneti red flag. Amíg ez tart, nem kezdenék vele.
ma 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%

- túlsúlyos

- dohányzik

- iszik

- elvárja az autót meg lakást

- szerinte mindenki kevesebbet ér aki nem diplomás

- milliós fizut vár el vagy ingyen eltartast

- szülés után nem akar újra dolgozni csak otthon maradni

- szülés után nem akar tornázni , edzeni hogy leadja a súlyfelesleget

- nem hajlandó főzni meg takarítani vagy csak a felét és a sokkal többet dolgozó férrjétől várja a segítséget

ma 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

4

Tehát, ha jól értem, te mindent IS elvarsz, de mellé csóró vagy, nincs autód, nincs lakásod, de a fullos nő az kell! 😁😅 és még szüljön is, dolgozzon, és szolgáljon ki, és INGYEN lássa el a házimunka 100%át! Hát hogyne!

ma 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Például:


- orrpiercing, nyelvpiercing

- sok tetkó

- bármilyen implantátum

ma 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7%

5


Mi az hogy ingyen? Vicces is lett volna a szüleim 45 éves házasságban anyu elkezdte volna Apunak mondani hogy ingyen nem mosogat el meg ilyenek 😂 Mai nőkben valami nagyon fordítva van bekötve.

ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

7

Inkább a mai férfiakban vannak forditva bekötve a dolgok!

Ha én kiveszem a részemet a pénzkeresesből, a férfi miért nem akarja kivenni a részét a házimunlábol? Ha pedig, nem veszed ki a részedet anhazimunkabol, én miért vegyem ki a részem a pénzkeresésből?

ma 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

#4

"-szülés után nem akar tornázni , edzeni hogy leadja a súlyfelesleget

- nem hajlandó főzni meg takarítani vagy csak a felét és a sokkal többet dolgozó férrjétől várja a segítséget"


Anyukád jól van?

Kifejtem. Én ugyan egyik terhességemkor sem szedtem fel egy grammot sem a gyereken és a tartozékain kívűl (méhlepény, több vér, némi víz, valamivel nagyobb mell, 8 és 10 kiló) és mindkétszer úgy jöttem ki a kórházból hogy a kifutóra is visszalökhettek volna azonnal, de amit írtál az nagyon gáz. Szülés után egyből vergődni hogy lefogyjon a szent fallosznak? Te normális vagy? Minden mozdulat fáj, nemhogy ugrabugrálni hogy lefogyjon szerencsétlen. Diéta? Apadjon el a tej azért hogy szent fallosz visszakapja a szexbabáját? Baszki én olyan voltam amilyen, GENETIKA, de hogyha maradt volna rajtam felesleg akkor sem tudtam volna másra figyelni szülés után mint a babámra. Pláne hogy teljesen le vagyunk gyengülve és mindenünk fáj. Nem tudtam volna soha azon aggódni hogy most azonnal le kell fogyni mert különben mit csinál a 'zuram, félremegy?

Az utolsó pontod is gusztustalan. Egyrészt, nem biztos hogy a férj dolgozik többet. De amúgy mindegy, nincs otthoni robot és nem létezik olyan hogy "segítség" mivel nem az egyik fél dolga a házimunka. Ébredj fel hímsovi mert ebbű' bizony nem lesz nő soha.

ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Sok nőnél ki fogja verni a biztositékot de nembaj: jah igen a "szilikon" az nálam is kizáró ok, herótom van még a férfi magasságmániás törpe nőktől, a mindenkit lenéző agglomerációs újépitésű lakóparkokban lakó SUV-al járó irodista nőktől (nem vagyok irigy nekem is van pénzem meg karrierem), sajnos még van egy csomó dolog de hirtelen ennyi jutott eszembe
ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!