Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Redflagek nőkben?

Figyelt kérdés
Mik azok, amik egyértelmű redflagek nálatok nőkben? Legalább fejenként 6-7et mondjatok kérlek.
tegnap 22:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Tartós kapcsolatra gondoltam ezt kihagytam
tegnap 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Mint a férfiakban. Pontosan ugyanaz.
tegnap 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

1 Kukija van

2 Az északi sarkon él

3 Házas

Fogalmam sincs a többi ízlés kérdése

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Akaratos, követelőző, hisztis, ugráltatni akar, nem megbízható, nem odafigyelő, önző.
tegnap 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Vérbeli ribizli, értsd ezt úgy, hogy nagyon sok férfi megfordult az ágyában, egyáltalán nincs rád tekintettel, beképzelt, önbizalomhiányos, hisztis, mindig te vagy aki kezdeményez, nem jegyzi meg, hogy miről mesélsz neki, túlságosan anyagias, nem szereti az állatokat, tiszteletlen nemcsak veled hanem másokkal szemben is, az exeit lemondja, ő az áldozat, alig ismerkedtek, de ő már szerelmes, állandóan rajtad lógna, meg akarja határozni hogyan éld az életed stb. stb.
tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Instán mutogatja magát, mindig kapcsolatban van, egyedül nem tud meglenni, tiktok live-ozik.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Okkés, tehát akkor egy olyan szitu, hogy azért szimpatikus, vonz, meg mimden, tehát össuejöttünk már, de az idő alatt, összeköltözéssel kiderülnek a dolgok...

Mi lenne közel szakító ok:


Ha kiderül, hogy mentális beteg: skizo, bipoláris, pánikbeteg, hasonlók. Én nálam ez azonnali, menekülnék, szakítás!


Ha kiderül, hogy cigány. Sokakon nem látszik, mert már csak ilyen negyedvér, jólnevelt. Csak aztán meglátod az anyját meg a pereputtyot! 🤢 hát lehet, hogy a nő már életképes, de egy kapcsolatban a nő családját is el kell viselni, én azt meg kerülném ilyen esetben.


Kiderül, hogy unalmas, nem illünk össze.


Ha csalfa, flörtöl másokkal. Féltékeny (igen, ez is ide, ugyanaz a kategória)


Hangosakat fingik... na az milyen kiábrándító.

ma 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"travel addict"
ma 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha redflagekben gondolkozik.
ma 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!