Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tálaljam azokat a redflageket, ha szóba kerül randin vagy ismerkedés által, hogy tapasztalatlan vagyok , és hogy, sose volt párkapcsolatom? Köszöntem az építőkritikákat és válaszokat . 27/F

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne így. Okos képes más hibáiból is tanulni.
2022. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálam ez nem feltétlenül negatív.
2022. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első: ebből nem sokat tudtam meg 😁
2022. dec. 31. 01:25
 4/10 A kérdező kommentje:
2: Akkor nem ijesztene el ez a tény? :)
2022. dec. 31. 10:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Én ismerkedés elején közöltem a pasival, azóta szóba sem került. Ha másikat nem zavarja, akkor érdeklődni fog irányodba. Érzed majd. Ha valakit zavar, akkor meg ellenkezőleg. Nem tudom, hogy mi értelme emiatt red flageket keresgélni, hogy a másikat ez zavarja-e. Ehhez gondolatot kellene tudni olvasni.

Engedd el magadat. Ne erre koncentrálj.

2022. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha 27 évesen nem volt még kapcsolatod, valószínűleg defektes vagy. Ha beismered, ha nem, észre fogja venni.
2022. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: nekem volt egy pasim, 31 volt amikor megismertem, és én voltam az első barátnője. Már nem volt szűz, de kapcsolata még sose volt. Ugyanolyan volt, mint bármelyik másik faszi, ettől még nem volt defektes. Csúnya se volt, teljesen átlagos, csak annyi, hogy nem érdekelték a társas kapcsolatok. Sajnos ez meg is maradt, a kapcsolatunk alatt is úgy viselkedett, mintha egyedül lenne, ezért is lett vége.
2022. dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 - "ettől még nem volt defektes" - "nem érdekelték a társas kapcsolatok. Sajnos ez meg is maradt, a kapcsolatunk alatt is úgy viselkedett, mintha egyedül lenne, ezért is lett vége."

Pont erről van szó. Ha valakinek ilyen korban nincs párkapcsolata, annak oka van. Ha nem tetszik a defektes szó, nevezhetjük máshogy is, de a te példádban is látható, hogy amit leírtál, okot, az a ti kapcsolatotokban is fellépett.

2022. dec. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem kell nagy feneket keríteni neki. Nem volt még kapcsolatom, ennyi. Mondjuk arra számíts, hogy esetleg jön a kérdés, hogy miért nem?


Nekem sem volt amúgy 25 éves koromig, de leginkább azért, mert nem éreztem úgy senki iránt, hogy na vele szeretnék lenni. Mondjuk ez biztos látszott is rajtam, mert senki nem ajánlkozott. Persze vágytam rá, de amúgy inkább szingli maradtam, minthogy vonzalom nélkül belekezdjek. Amúgy jó oldala is van, egy csomót fejlődtem szingli éveim alatt és mivel tudom, hogy full jó egyedül is, így nem feszülök rá.


Nálam nem lenne red flag egy ilyen, a személyiség számít. És hát az ultimate tanács, hogy aki hozzád való, az majd úgyis elfogad olyannak, amilyen vagy.

2022. dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as ok, ilyen szempontból defektes, de nem jobban, mint bárki más, akik szintén nem alkalmasak normális párkapcsolatra. Pl. az egyik exem beteges hazudozó volt, na egy ilyennel se lehet együtt élni. Pedig neki volt bőven nője, mert jó dumás volt, meg aránylag jól is nézett ki.

Szóval biztos mindenkinek van valami kevésbé előnyös tulajdonsága.

Defektes alatt én súlyosabb dolgokra gondoltam.

2022. dec. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!