Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé szép nőtársak,titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép nőtársak,titeket is bánt ez?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátnőt eljegyzik,férjhez megy,nászútra mennek,gyerekeik lesznek.

Mindegyikük tudja már milyen érzés,ha megfogják a kezüket,ha őszintén talán magukért szeretik őket.

Miközben én itt vagyok az előnytelen külsőm miatt szűz lányként,nemhogy nem tudom milyen egy csók,de az is teljesen ismeretlen,milyen valakivel kézen fogva sétálni.

Csak nekem bántó ez? 24/N



2022. dec. 29. 18:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
47%
Elvegyelek? 26F
2022. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
Hat 24 evesen nem panaszkodnek. Ha olyan ronda vagy, most erdemes megmuttetni magad es felszedni egy 40 koruli gazdag foszert. Utana mar a plasztika se segit.
2022. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%
éld az életed majd jön valaki, ennyire akarsz már valakit? én 34 vagyok és álmaimban sem akarok még feleséget vagy gyerekeket :D
2022. dec. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, hogy férfiként írok, de igen, ez bántó mindenkinek, akik ebben a helyetben vannak nemtől függetlenül, de azt mondom ne add fel, te még fiatal vagy, én már feladtam, de az más.
2022. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Mit takar az előnytelen külső? Nekem nagyon kuszák a fogaim pl., ez egy hatalmas hátrány, mert ennél fogva sokkal nehezebb tisztítani, stb., a fogorvoshoz járás kb. a hobbim, de sosem volt annyi pénzem csak úgy feleslegben, hogy szabályoztassam, emellett kifejezetten hosszú arcom van, nem vagyok szépnek mondható. De szerencsére vannak olyanok a környezetemben, akikben van annyi szeretet irántam, hogy így is kifejezik, hogy öröm látniuk, hogy nem bánt ez a dolog, és társat is találtam mindig. Szerintem itt inkább az önbizalomhiány, ami bejátszik, azon meg neked kell változtatnod.
2022. dec. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
Gondolj bele, őket is dobni fogják, és csak a külsejük miatt vannak velük. Az magányosság szempontjából semmivel nem jobb, csak testileg ott van veled valaki, aki használgat.
2022. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként én is kîváncsi lennék rá, hogy hogy nézel ki, lehet, hogy sokkal többet ki lehetne hozni a külsődből, mint gondolnád, csak sokan hogy is mondjam "nem mernek szépnek, csinosnak lenni" Nem vesznek fel egy csinosabb ruhát, mert jaj, rajtam nem áll jól, meg nem nekem való, nem változatnak a frizurájukon sem, semmin.
2022. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy az utolsó válaszoló jól le lett pontozva, pedig igaza van. Én 35 vagyok nem nézek ki rosszul, de nagyon zárkózott vagyok, nehezen megy az ismerkedés, és bár volt már egy-két kapcsoltat szerű valamim, nem nagyon működött. Ennyire viszont nem vagyok elkenődve, mint te.

Mégis mennyire előnytelen a külsőd, hogy ennyire hamar feladtad? Ha annyira, akkor sminkelj és öltözködj ügyesebben, vannak jó edzéstervek amitől lefogyhatsz, vagy ha nem vagy kövér, de tényleg nagy a baj akkor plasztikai sebész... Vagy van valami betegséged, ami miatt ennyire esélytelennek tartod magad?

2022. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Istenem, akkora faaszkalapok vagytok, soha nem hiszitek el egy nő saját tapasztalatait a rondaságáról, mert a kulcslyukba is bedugnátok. Pasiknak is csinálnak plasztikát, gyerünk, szaladjatok.
2022. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
Aha, ezt nem egy nő írta.
2022. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!