Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé szép nőtársak,titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép nőtársak,titeket is bánt ez?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátnőt eljegyzik,férjhez megy,nászútra mennek,gyerekeik lesznek.

Mindegyikük tudja már milyen érzés,ha megfogják a kezüket,ha őszintén talán magukért szeretik őket.

Miközben én itt vagyok az előnytelen külsőm miatt szűz lányként,nemhogy nem tudom milyen egy csók,de az is teljesen ismeretlen,milyen valakivel kézen fogva sétálni.

Csak nekem bántó ez? 24/N



2022. dec. 29. 18:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%

Nah, pedig én nyitott voltam. #1

Ez a hála, lepontozás. :)

2022. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

8-as voltam, nő. Bocsi próbáltam együttérző lenni. Hopszi, lehet ezért nincs pasim...

A válaszom mellett így is kitartok

2022. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
70%
Nyugi már! A párkapcsolatot sokan azért hajtják hogy legyen valakit dugni, vagy legyen valaki akivel szexelhetnek. Szerinted mind-mind szerelem a köbön? Ugyan már! A kapcsolatok döntő többsége annyi, hogy van valaki aki hellyel-közzel szimpatikus, lehet vele kommunikálni, és próba-szerencse! Nincs is ezzel baj, a baj akkor van, amikor ezt a párkapcsolatosdi dolgot túldimenzionálják!
2022. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy ja, vegyél egy plüss delfint és nézz vele sorozatot, meg öleld magadhoz az ágyban. Nem biztos hogy sokkal rosszabb mint néhány ember párkapcsolata. Én legalábbis ezzel próbálom vigasztalni magam. Értem én hogy hiányzik egy társ, bánt hogy másnak van, neked meg miért nincs, de nem ok nélkül vagy egyedül. Lehet csak egy-két apróság kéne, kicsit többet mosolyogni, bátrabban öltözködni. Ezt így nem tudjuk megmondani az írásod alapján
2022. dec. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
Engem 8 napja jegyeztek el, így nem nekem szól a kérdés. :D De szerintem azt kb. minden nő tudja, milyen ha megfogják a kezed, az őszinte szeretet irányodba, a csók...
2022. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#12 A te válaszoddal nem volt semmi baj szerintem.

Sok lány van aki elkönyveli magát csúnyának, így nem is próbál többet kihuzni magából.

2022. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy fiatal lány az egyik munkahelyemen. Tényleg nem volt szép.

De csinos volt, értelmes és sokat nevetett.

Ha nem lett volna párom, akkor biztosan ráhajtok. Iszonyatosan vonzó volt annak ellenére is, hogy én sem tartottam szépnek.


Volt egy másik lány ismerősöm, aki néha elejtette, hogy ő nem tartja magát jó nőnek. Tény, hogy nem voltak hatalmas mellei, de gyönyörű arca volt és aki vékony nőket szereti, annak ő volt a tökéletes nő.


Ha egyikük is elhitte volna egy pillanatra, hogy jó nő, akkor ujjára jutott volna egy pasi.

2022. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyan ebben a helyzetben vagyok csak pasiként,ne add fel mondom ezt úgy hogy én már feladtam. Nagyon fontos a lelki érzelmi része de azt nem tudom meg venni szerencsére van amit igen szóval én ebben látom az esélyem némi boldogságra.
2022. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
De, nekem is bántó volt. Ez van.
2022. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyi idősen egyáltalán nem vágyom házasságra, gyerekre stb. és a környezetemben sem annyira gyakoriak, sőt. Viszont párkapcsolatot én is szeretnék, illetve arra is vágyik az ember, hogy egyáltalán csak nőként kezeljék. Emiatt valóban van bennem egy rossz érzés mikor látom, hogy körülöttem sokaknak ez a világ legtermészetesebb dolga és csak úgy ismerkednek, flörtölnek stb. Az is kellemetlen szokott lenni mikor mondjuk a párkapcsolati vagy randizós élményeikről sztorizgatnak, most találkoztak valakivel de igazából mással már alakul valami stb. és én egyáltalán nem tudok hozzászólni. Több kezdődő barátságom ment tönkre így, mert állításuk szerint nem voltunk egy szinten. A családban sem vesz mindenki komolyan emiatt. Szóval bánt engem is, bár inkább az bosszant, hogy ezt sokan egyfajta mérceként vagy kipipálandó rubrikaként kezelik.
2022. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!