Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé szép nőtársak,titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép nőtársak,titeket is bánt ez?

Figyelt kérdés

A legtöbb barátnőt eljegyzik,férjhez megy,nászútra mennek,gyerekeik lesznek.

Mindegyikük tudja már milyen érzés,ha megfogják a kezüket,ha őszintén talán magukért szeretik őket.

Miközben én itt vagyok az előnytelen külsőm miatt szűz lányként,nemhogy nem tudom milyen egy csók,de az is teljesen ismeretlen,milyen valakivel kézen fogva sétálni.

Csak nekem bántó ez? 24/N



2022. dec. 29. 18:47
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
20 nagyon megértelek
2022. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem se volt egy igazi, őszinte, romantikus kapcsolatom soha, valahogy mindenki felől éreztem, hogy egy selejt hulladéknak tart, akinek minden is jó lesz majd, érje be akármivel.
2022. dec. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Igen, néha engem is bánt az hogy nem érdeklődnek irántam úgy a férfiak, mint a barátnőim iránt, de idővel elengedi az ember az olyan vágyakat mint a házasság.
2022. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Valaki Hajdúságból ismerkedni? Nekünk csúnyáknak is jár a boldogság! F
2022. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Sosem tartottam magam szépnek, nincs is semmi önbizalmam, de mindig vágytam kapcsolatra és mindig próbálkoztam. Le is ragadtam ez első idiótánál, mert azt gondoltam, hogy nem lesz más lehetőségem. 8 évvel később pedig már annyira rossz volt, hogy inkább vége lett, mert úgy voltam, hogy még egyedül is jobb ennél...

Azóta is próbálkozom, vagy akad valami, vagy nem.

De soha nem voltam ilyen keserű és rosszindulatú. Miért zavarna mások élete? Nem ők tehetnek róla, hogy én milyen vagyok. Senkinek legyen párja, mert én nem találok senkit? Senki ne akarjon boldog lenni, mert én nem vagyok az...? :D

Egyszerűen nem értem, az ilyen keserű embereket, akik a saját szerencsétlenségükbe burkolóznak, miközben nem is próbálkoznak...

2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Valaki Debrecen közeléből csaj? Románia oldalról is írhattok...Kedves vagyok,hűséges, nem vagyok sem alkoholista sem csöves.
2022. dec. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#25 nem az bànt hogy valaki boldog és kapcsolatban van hanem az hogy ugyanonnan indul mint én és 10x olyan gyorsan boldog kapcsolatba tud kerülni mint én! Na ez a bàntó, és nekem csak vért izzadva sikerül mìgàs hetente kapcsolatba tudna kerülni bárkivel! Viszont én màr nem bosszankodom annyira elfogadtam hogy mìg màsoknak ehhez van érzékük jók a szociális skilljeik addig én meg másban vagyok jobb amiben lehet ők irigyelnek engem ,csak az a gond hogy a pàrkapcsolat/szex a vilàg egyik legjobb dolga és ebből nekem nem jut.. szóval inkàbb lennék boldog kapcsolatban mint pl karrierben sikeres. Tudom most jön az Incelezés köszi nem érdekel,lehet az vagyok bàr volt kaocsolatom
2023. jan. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!