Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok csúnya kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok csúnya kövér férfi mellett igazán szép lány, a nőknek mégsem számít a külső?

Figyelt kérdés

Számomra kicsit hihetetlen azt gondolná az ember hogy egy vonzó csinos nő helyes sportos pasit akarna....

Talán a pénz miatt...nem gondolnám ugyanis vonaton szoktam ezeket a párokat látni nem gondolnám hogy a pénzes pasik vonatoznak a csinos barátnőjükkel


2022. dec. 16. 07:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Pont az ellenkezőjéről panaszkodnak itt folyton.
2022. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az igazsag az, hogy ok azok a ferfiak ,akik egyszeruek,de nagyszeruek. Nem vannak elszallva, ertekrendjuk van es igazan tudnak szeretni, ertekelni…nem a penz, hatalom es szex mozgatja oket.

Persze nem altalanositani szeretnek,de tapasztalat mondatja ezt velem

2022. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
1. Nem értem miért én meg pont fordítva látom...
2022. dec. 16. 07:53
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Mert a mai világba a legtöbb nőnek nekem a külsőt, hanem a pénztárca vastagságát számít!!

Az se baj ha nem áll fel a bré, azért elmegy máshová!

2022. dec. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%

#2 ennek mi köze a kövérséghez?😂Az én párom sportos, izmos, emellett nagyon törődő, értelmes, gondoskodó, helyén van az értékrendje. Ha valaki figyel az egészségére és jól is akar kinézni, az még nem jelenti azt, hogy egy fuckboy lenne, ezt csak azok hiszik, akik nem sportolnak és valamivel fikázni szeretnék a sportolókat.


Én is szoktam ilyen párokat látni, szerintem a lány ilyen helyzetben önbizalomhiányos és nem tudja magáról, hogy jól néz ki. Vagy a kövérek a zsánerei, franc tudja.

2022. dec. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Kamu a kérdés, sehol sem látni ilyen párokat.
2022. dec. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
6. Ma jöttem vonaton kettő ilyen párt láttam
2022. dec. 16. 08:45
 8/25 anonim ***** válasza:
38%
Trollkérdés dörrent el, bár kicsit korán van még ezekhez.
2022. dec. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező túl korán trollkodtál.

Inceltársaid még alszanak anyukájuk melletti szobában,nemsokára is kapják az ébresztő reggeli kakaót.

Utána majd jönnek a megerősítések a kérdésed alá,ha addig nem törlik provokáció miatt.

2022. dec. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9. és mi a provokáció ebben?
2022. dec. 16. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!