Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok csúnya kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok csúnya kövér férfi mellett igazán szép lány, a nőknek mégsem számít a külső?

Figyelt kérdés

Számomra kicsit hihetetlen azt gondolná az ember hogy egy vonzó csinos nő helyes sportos pasit akarna....

Talán a pénz miatt...nem gondolnám ugyanis vonaton szoktam ezeket a párokat látni nem gondolnám hogy a pénzes pasik vonatoznak a csinos barátnőjükkel


2022. dec. 16. 07:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Nem trollkodás ez, van valóságalapja. Én is szoktam látni ilyen párokat és nekem is felakadt már a szemem hogy ez most mégis hogy?? Az egyik ilyen párosnál például a csávó 170 centis sincs, sörhasú, kihízott fejű, csóró, a barátnője meg külsőre top kategóriás természetes szépség. Ahogy összejöttek a csávó rögtön fel is csinálta, biztos ami biztos. Van dumája a srácnak, szerintem ez volt ott a kulcs.
2022. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
5%

11.


Vagy Deák Ferenc és 500 másolata cinkosan kacsint a tárcában.

2022. dec. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek is ilyet. A nő nagyon dekoratív, válogathatna igazából. De az eddigi párjai sokkal idősebbek, és külsőre is eléggé ledurrantak voltak (ápolatlanság, elhízás, stb.). Ja, és nem pénzesek.

Tehát amit a kérdező felvet, az létezik, és valóban nehezen érthető.


De amúgy mi van akkor, ha ezek mellett érzik jól magukat?

2022. dec. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
95%
#12 Nincs ott semmi lóvé, sima bolti eladó a csávó. Duma az van, el tudta adni magát a csajnak. Sok fickónak a semmire is hatalmas önbizalma van, másoknak lenne mire büszkének lenniük mégis önbizalomhiányosak. Ettől meg semmi nem kiábrándítóbb egy nő számára.
2022. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Önbizalom, jó stílus és megadja mindazt amit eddig keresett a férfiakban. :)
2022. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

14.


Ez még rosszabb, mintha simán csak pénzes lenne. Mennyire jó gerjeszteni a nárcisztikus személyiségzavart ebben a világban, ahol így is ünnepet ül az arrogancia és a "bezzeg én!" stílus?

2022. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát, aki jó nő létére összejön egy csóró, csúnya pasival az buta, mint a segg. Lehetne, akármilyen jó dumája, akkor se jönnék össze egy ilyen szerencsétlennel.
2022. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 harebell ***** válasza:
93%
Nekem az a hihetetlen, hogy ez ilyen szinten megüti sok ember ingerküszöbét. Nem mindenki ugyanolyan értékrend mentén választ párt.
2022. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Mert a villanyszámla nem lesz kifizetve a pasi kockás hasától.


Vonat...mi vele a gond? Bp.-Szeged távot havi 8-10X meg kell tennem, nem megyek kocsival.

2022. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
54%

"Miért van sok csúnya kövér férfi mellett igazán szép lány, a nőknek mégsem számít a külső?"


A nők nem férfiból vannak. A nőknek nagyon sokat számít a belső. És a kezdet után az a fontosabb is.

2022. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!