Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyemben Ti is feladnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyemben Ti is feladnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

26 vagyok de még egy normális randim sem volt. Már rajtam kívül mindenkinek voltak boldog kapcsolatai csak én vagyok ennyire szerencsétlen.

Úgy 20-22 évesen akartam legjobban barátnőt, akkor sokat próbálkoztam, de semmi nem jött össze, nagyon nagy kudarcként éltem meg hogy én nem vagyok elég jó, most az utóbbi 1-2 évben teljesen feladtam, már nem próbálkozom, mert csak csalódást és szomorúságot okoz. Nekem nem jött be az élet, nekem nincs boldog életem, sokszor már úgy érzem jobb lenne ha már nem élnék.


2022. dec. 29. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Én a helyedben felkeresnék egy jó pszichológust, és rendbe tenném magam érzelmileg. Ez lenne az első. Minden más csak ezután jön.
2022. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Na, azért a nagy búbánat közepette szét is kellene nézni. Nézzük csak (nagylevegő): Orbáni diktatúra, infláció, poszt-kovid, háború, elszálló energia- meg minden árak, stb, stb.....


Mit szeretnétek, komolyan? Örüljetek, hogy éltek! Jó, persze vannak akik most is sportkocsikkal mászkálnak, meg lehet tőlük kérdezni, hogy hogyan csinálják. Attól még Hungarisztán egy sz@r hely. Tessék hozzászokni!

2022. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Én sportkocsival mászkáló csaj vagyok, mégis nehezen ismerkedek. Nem kell mindent Orbánra fogni!

Amúgy nem tudok a kérdezőnek jó tanácsot adni, talán igyál többet, nem megoldás semmire, de talán több barátod lesz. A barátok segítenek elviselni, ha nincs barátnőd, és ha nem búbánatos a képed ha társaságba mész jobban tudsz majd ismerkedni. Közhelyes, igen...

Vagy marad a pszichológus, csak légyszi ne nyírd ki magad, anyukád szomorú lenne.

Ez csak egy nehéz időszak, elmúlik!

2022. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már feladtam kb annyi idősen , mint te , de egy percig se tartott. Ahogy a levegőt is vennie kell az ember úgy a társkapcsolat is részünk.

29 még mindig szüz F vagyok , de megyek tovább a show nem áll meg:D

2022. dec. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

A pszichológus pénz kidobás. Semmi olyat nem tud mondani, amit egy értelmes ember ne tudna magától is.

Még ne add fel, fiatal vagy.

2022. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

Cimbi! Te túlképzeled az ismerkedést meg a párkapcsolatot. Oké, az elején izgi mert új, meg hogy élmények stb. Viszont 100-ból jó ha 2-3 kapcsolatban találnál számodra oda-vissza tökéletes nőt.


Szóval! Rakd már rendbe az életed, legyél valaki, érj el célokat, legyél önállóan is életképes, akkor majd jönni fog valaki.


Mondom tovább! Ne várd el egy nőtől hogy anyád helyett anyád legyen, hogy fanatikusan felnézzen rád, hogy naponta 5X dugjon veled, hogy meleg étellel várjon haza, hogy mosson és takarítson utánad, hogy playmate külsővel rendelkezzen stb.


Örülj már neki hogy élsz, hogy egészséges vagy, hogy tudsz gondolkodni, cselekedni! Ezt a kib*szott rinyát meg fejezd már be!

Jajjj nincs nőm, jajjj felakasztom magam!



2. Félig osztom a nézeteid, de hol van itt orbáni diktatúra? Meg mi az hogy orbánisztán egy sz*r hely? Te ugyanolyan rinyagép vagy mint a kérdező!


Magyarország egy k*rva jó hely, sem a múltban, sem a jövőben nem mennék máshova! Egyébként teljes vállszélességgel támogatom minden kiköltözni vágyó szándékát, husss el lehet menni! Mi tart vissza? Ha neked kint jobb, agyő! Viszont ez a liberális sírás, ajvékolás annyira gáz! Keveset keresel? Válts munkahelyet? Ki gátol meg benne? Tök fura, hogy ebben a diktatúrában mindenki azt mond amit akar, azt csinál amit akar, a kisebbségek úgy vannak kezelve mintha hímes tojások lennének, a szálláshelyek egész évben foglaltak, a bevásárlóközpontokban, de még egy falusi ABC-ben is pörög a biznisz. A közutak tömve, parkolóhelyre úgy kell vadászni, mobil+korlátlan adatforgalom a lakosság 95%-nak, cigire, piára, drogra mindenkinek futja akinek szüksége van rá.


Az hogy orbán mit tesz vagy mit nem, azon sem érdemes sokat gondolkodni. Azt teszi ami le van írva neki. Vagy te mit gondoltál? Szerinted a "politikusok" irányítják a világot. Egy picit emelkedj már ki a béka perdpektívából! Ha már a magyarságot szidalmazod, akkor csak szólok, hogy már a 900-as évektől folyamatosan a nyakunkon volt a hurok. Ennek kifejtáse kb. 50-60 oldal lenne, így bele sem kezdek.

2022. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy 26 évesen mit sajnáltatod magad... millió+1 dolog van a kapcsolat előtt. az életed többi része rendezett, megtaláltad már a helyedet az életben?
2022. dec. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!