Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne kiegyezni a Chadekkel hogy az inceleknek is jussanak nők végre?

Figyelt kérdés

okt. 8. 08:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
24%
Kitör a harmadik világháború, ezek a kényelmes kis életet élő chadek elsőként hullanak el, a már élet által megviselt incelek pedig túlélik, azt visszajönnek.
tegnapelőtt 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
70%
61: persze, meg álmaidban. Az a sok minden, amit az incelek elviseltek, összesen annyi, hogy nem kaptak nőt. A többségük még sportolni sem akar eljárni, mert az túl nagy macera. Aztán majd háborúban ők lesznek az élkatonák... na ne szórakozzunk.
tegnapelőtt 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
47%

61 XD

Álmodik a nyomor.

tegnapelőtt 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
Végül is ha az Ukrán háborúból indulunk ki, akkor a 61-es nem téved akkorát. Anno amint a média belebegtette a háborús készültséget, a kondiban nevelkedett SUV-os nagymenő vállalkozók (chadek) a farkukat behúzva menekültek a saját hazájukból. De azért biztos a fronton harcoló incelek a gyávák. 😂
tegnap 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:

64, hogy lehet valaki ennyire sztereotíp amúgy?:D


A vagoynosok mentették a vagoynukat, ennyi történt. Hogy miért bántjátok állandóan amagánvállalkozókat, azt nem értem, elvégre te is bármikor indíthatsz vállalkozást és nem feltétlen leszel tőle újgazdag.

És az edzőterembe is az megy aki tenni akar a testéért, nem értem hogy jön ide az hogy most valaki milyen készlettel indul vagy miylen társkeresési sikere van.

Ha nem lennétek ennyire végtelenül primitíven előítéletesek és felszínes megközelítésűek, lehet többször adnának nektek igazat.


Merthogy nem az incelek vannak a fronton, hanem azok, akik nem tudták vagy nem akarták korrumpálni a rendszert, hogy megússzák a szolgálatot.

És van aki önszántából van a fronton. Én multinál dolgozom, volt ukrán kolléga aki fizetés nélkülire kérte magát és ment megvédeni a hazáját, pedig mivel nem Ukrajnában vagyunk, megúszhatta volna.

De amúgy pl a pedagógusok egy nagy része is metnességet élvez. Tipikus chad életpálya XD

tegnap 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
64: te ott élsz, hogy tudod, hogy az összes katona incel? :D És hogy közülük ki él túl? Vagy hogy aki elmenekült, az miért? Nyilván mindenki félti az életét és a vagyonát. És nem minden vagyonos ember alfa chad sem, és az, hogy vki elmenekült, nem jelenti azt, hogy a fronton rövidebb ideig bírná, mint Random Robi, aki mondjuk életében egy asztalt nem emelt meg (és ez nyilván csak egy példa, mert nem az összes fronton harcoló egy vasággyal együtt 35 kilós nyüzüge).
tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

#65-ke és #66-ka

Amit leírtam, az az én véleményem, amit meg ti, az a tiétek. Senkit nem kértem arra, hogy értsen velem egyet, és arra sem, hogy kukacoskodva megpróbáljon még az utolsó betűbe is belekötni, mert csak alapon.

Amiből kiindultam az az, amit a látok, hallok, tapasztalok. Ehhez nem kell átmenni a szomszédos országba, mert akikről beszéltem azok már szép számmal vannak a miénkben is (ha még nem tűnt volna föl).

Amire pedig utaltam, az nem más, mint az összefüggés, hogy életerős (katonának való és nők kedvencei = chad) emberek fejvesztve menekülnek a saját háborújuk elől, míg a kutyának se kell kategóriától elvárják, hogy oldják meg helyettük is.

tegnap 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
67: egy gond van ebben a gondolatmenetben... nem a chadek várják el, hogy oldják meg helyettük. Azok simán nem is akarnak háborút, annyira a haza nem is fontos nekik. Ha megkérdezné tőlük egy fronton harcoló ember, hogy "figyi, szerinted mit csináljak", azt mondanák neki, menekülj, ha tudsz. A politikusok azok, akik elvárják.
tegnap 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:

#68-ka

Még mindig csak abból lehet kiindulni, ami történik.

Menekülés = gyávaság. Menekülő chad = gyáva chad. Akkor miért is istenítik őket a nők, ha a férfitól elvráják, hogy legyen bátor? 🤔

tegnap 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
Az mondod a véleményedet írod... de azt állítod, hogy X rétege a társadalomnak Y módon viselkedik. MÁr megbocsáss, de nekem ez tényállításnak tűnik, nem véleménynek...
tegnap 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!