Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs mese, az Inceleknek tényleg igazuk van abban, hogy a szép és fiatal nők tényleg elköltöznek Magyarországról?

Figyelt kérdés

4 éve élek külföldön. Mielőtt kiköltöztem, a rosszlányok.hu-n még sok szép csaj volt, legalábbis ami a Budapesti felhozatalt illette. Már akkor is megfigyeltem, hogy minél szegényebb egy régió/város vidéken, annál kevesebb és rondább a női felhozatal.

De most van egy kis gond.. már Budapesten is végignéztem az összes hölgyet, az összes csúnya, egyik sem kéne egy menetre sem. Egyszerűen pár év alatt megromlott a kínálat.

Ez absztrakciós szinten olyan, mint amikor egy falu elszegényedik, elvándorolnak onnan a tehetségesek, akkor a helyi kisbolt alkalmazkodik a szegényes kereslethez, és mindenből a legolcsóbb, legsilányabb minőségű terméket árulja, mert a helyiek csak azt tudják megfizetni. Tehát a kínálat megromlik. Vagy mint amikor egy adott pályát (pl. tanári) tartósan rosszul alulfizetnek, akkor a tehetségesek elhagyják a pályát hosszútávon, így az oktatás színvonala is megromlik.


Ugyanez a jelenség játszódott le Magyarországon is? 5-10 évvel ezelőtt még csak vidékről költöztek fel Budapestre a szép csajok, most Budapestről is már elköltöznek külföldre, külföldi pasikkal? Ez nem csak a prostikból látszik, az csak egy reprezentatív minta. Ahogy sétálok most Budapest utcáin, egyszerűen nem látok már közel sem annyi jó nőt mint régebben.

Mégsem csak "Incel rinya" az, hogy a szép nők külföldi pasikkal kiköltöznek, hanem ez a kő kemény rideg valóság?


júl. 27. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha helyeslünk akkor keményebb rekciód lesz,ha nem helyeslünk akkor jössz azzal, hogy rosszul latjuk, vagy mi?


Az viszont tényleg érdekel miért foglalkoznak emberek ilyen dolgokkal.....

júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Itt vannak még azok, csak úgy eltorzultak, mint egy disznó.

Ahol vagyok itt is van sok fiatal tyúk, de már csak hosszúgatyában mernek kimenni az utcára, annyira zsíros mindegyik.

júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nagy prostizos haverom azt mondta, szinte mar csak ciganyok vannak fent az oldalon. Ez igaz?
júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudok elképzelni olyan dolgot, amiben az inceleknek igazuk lehet.🤔
júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Bp még úgy ahogy ok, bár ott sok a turista is, hétvégén a belváros/bulinegyed tele van jó csajokkal igaz nagy részük nem magyar és csak pár napig tartózkodik itt.
júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
követitek majd őket legalább?
júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos az van amit a kettes valaszolo irt. Ugy alapbol a magyar emberek hajas disznok lettek, nem csak a nők. Mondjuk az nem igaz hogy takargatnak magukat, olyan testeken latni rovid ruhakat, hogy neha megijedek a latvanytol.
júl. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Mert mi nők inkább bujkálunk, csak hagyjanak már békén. Folyamatosan leszólítanak, betalálnak csak ha kilépek az utcára. Kocsival járok mindenhova, mert a tömegközlekedésen állandóan bámulnak vagy ott is leszólítanak. Tegnap voltam a Balaton átevezésen és még ott is kikezdtek velem evezés közben. Nem vagyok egy világi szépség, full természetesen vagyok csak szép, nem is a legjobb kategória és mégis ez történik. Akkor mi történhet egy igazán gyönyörű nővel nap mint nap? Bele se merek gondolni....
júl. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
látom csatlakoztál ahhoz a csoporthoz :)
júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
#8 Még hogy nem vagy világi szépség... 😏 Ma már ilyet nem csinálnak a férfiak, csak valami kiemelkedő nőért hajlandóak "kockáztatni". Hozzám a strandon, egyedül ülve, kifejezetten nyitottan, keresve a szemkontaktust sem jönnek oda. De más nőkhöz sem látom. Egyáltalán nincs ilyen ostrom átlag nők esetén.
júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!